Каратисти з Одещини завоювали головний трофей міжнародного турніру Каtana Cup

Каратисти з Одещини завоювали головний трофей міжнародного турніру Каtana Cup Фото: НОК в Одеській області

Представники спортивного клубу "Катана порт Чорноморськ" вибороли головну нагороду 5-го міжнародного турніру з карате Каtana Cup, що відбувся в Чорноморську 27-29 серпня. Про таке повідомили в пресслужбі Національного олімпійського комітету.

Каратисти чорноморського клубу завоювали 52 медалі, серед яких 16 золотих, 18 срібних та 18 бронзових. Завдяки такому показнику представники Одеської області стали першими в командному заліку.

Каратисти з Одещини завоювали головний трофей міжнародного турніру Каtana CupФото: Юрій Бузько

"Срібло" турніру вибороли каратисти одеського "Легіону", які взяли 38 медалей. Третю сходинку посіла ще одна українська команда – київський "Чемпіон".

Загалом у змаганнях взяли участь 805 спортсменів з Молдови та України. Спортсмени змагалися в ката і куміте в категоріях "діти", "кадети", "юніори" і "доросли", повідомили в олімпійському комітеті.