Письменник Харукі Муракамі розкритикував прем'єр-міністра Японії через COVID-19

Письменник Харукі Муракамі розкритикував прем'єр-міністра Японії через COVID-19

Письменник Харукі Муракамі розкритикував прем'єр-міністра Японії через COVID-19

Японський письменник Харукі Муракамі, відомий як автор романів "Норвезький ліс", "Полювання на овець", "Хроніки заводного птаха" і "Кафка на пляжі", розкритикував владу своєї країни через реакцію на пандемію COVID-19. Про це повідомляє Associated Press.

Муракамі заявив, що прем'єр-міністр Японії Есіхіде Суга з необґрунтованим оптимізмом ставиться до ситуації. Особливо обурили письменника слова політика про те, що Японія вже "бачить вихід з довгого тунелю", попри зростання кількості хворих.

"Якщо він дійсно бачив вихід, його очі, мабуть, дуже гарні для його віку. Я того ж віку, що і пан Суга, але я взагалі не бачу ніякого виходу", – сказав в ефірі радіостанції Tokyo FM Муракамі.

Письменник зазначив, що, на його думку, прем'єр-міністр не слухає інших людей і "бачить тільки те, що хоче бачити". "Ми повинні вижити до того моменту, коли ми дійсно почнемо бачити вихід", – підсумував Муракамі.

Письменник Харукі Муракамі розкритикував прем'єр-міністра Японії через COVID-19Ілюстративне фото, Unsplash

Наразі в Японії вакциновані тільки близько 44% населення – це значно менше, ніж в інших розвинених країнах світу. Для прикладу, станом на 31 серпня в Україні першу дозу вакцини отримали 12.94% населення, повністю вакциновані – 8.98%. Суга розраховує, що всі охочі зможуть зробити щеплення до жовтня або листопада 2021 року, однак експерти вважають ці очікування передчасними.

Раніше Суга зіткнувся з критикою через проведення Олімпійських і Паралімпійських ігор в Токіо під час пандемії. В Японії пройшли серії протестів проти спортивних заходів. Рейтинг підтримки уряду впав на 30% в серпні 2021 року.

Читайте також

У Великобританії визначили найпопулярніші книжки в Instagram. На першому місті "Убити пересмішника"

Харукі Муракамі розробив колекцію футболок, значків та наліпок за мотивами своєї творчості

У Британії скасували вручення премії за найгірший опис сексу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше