У шостому турі УПЛ луганська "Зоря" перемогла "Ворсклу" з Полтави

У шостому турі УПЛ луганська "Зоря" перемогла "Ворсклу" з Полтави Фото: Суспільне Запоріжжя/Андрій Варьонов

У шостому турі Української прем'єр-ліги 29 серпня на запорізькій "Славутич-Арені" луганська "Зоря" приймала "Ворсклу" з Полтави та перемогла з рахунком 1:0.

Перед шостим туром у "Ворскли" не було поразок, у турнірній таблиці, за результатами попереднього туру, команда посідала 4 місце з 11 очками. "Зоря" з 7 очками у турнірній таблиці йшла сьомою.

На початку матчу господарі створили кілька гострих моментів, проте забити не вдалося. Перший тайм завершився нульовою нічиєю.

Єдиний гол цього матчу луганчани забили в другому таймі на 83 хвилині. Аллах'яр Сайядманеш прострілив з правого флангу, а Реймонд Овусу, який вийшов на заміну, замкнув цю передачу.

У шостому турі УПЛ луганська "Зоря" перемогла "Ворсклу" з ПолтавиФото: Суспільне Запоріжжя/Андрій Варьонов

У підсумку 1:0. "Зоря" здобуває третю перемогу в сезоні, втім із 10 очками залишається на сьомому місці в турнірній таблиці. "Ворскла", втрачаючи очки, опускається на 5 місце.