Один українець - у топ-15 персьюту на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результати гонки Biathlon.com.ua

Денис Насико не втримався у топ-10.

Останньою гонкою літнього чемпіонату світу з біатлону стало чоловіче переслідування. Гонка відбулася після жіночого персьюту, на якому лідерка збірної України Юлія Джима стала другою.

Стартувати у чоловічій гонці переслідування мали п'ять українських біатлоністів. Найбільші шанси мав Віталій Труш, який став сьомим у спринті і мав розпочати гонку через 18 секунд після чемпіона спринту Міхала Крчмажа. Окрім Труша, взяти участь у ній мали ще Андрій Доценко, Денис Насико, Сергій Телень та Руслан Бригадир.

Перший вогневий рубіж Труш, а також Доценко та Насико пройшли чисто, завдяки чому після першої стрільби одразу три українці перебували у топ-10! Труш піднявся на п'яте місце, у той час, як Доценко та Насико - на сьоме та восьме місця.

Перед другою стрільбою усі три українці займали місця з восьмого по десяте. І усі три відправилися на одне коло штрафу. У топ-10 залишився лише Денис Насико: після другої стрільби українець був дев'ятим.

Денисові Насику не вдалося закрити останню мішень на третьому вогневому рубежі, але втриматися у топ-10 українцеві вдалося. Проте останньою стрільбою Насико втратив шанс зачепитися за високий результат - дві мішені українець не закрив.

У підсумку Насико посів 11-е місце. Щодо решти українців, то Віталій Труш та Сергій Телень посіли 26-е та 27-е місця. Андрій Доценко став 29-м, а Руслан Бригадир з вісьмома колами штрафу - 33-м.

Золотий дубль літнього чемпіонату світу з біатлону зробив чех Міхал Крчмаж. Після перемоги у спринті, чеський біатлоніст тріумфував і у гонці переслідування.