Тернопільська "Нива" - "Агробізнес" Волочиськ. Огляд матчу

Тернопільська "Нива" - "Агробізнес" Волочиськ. Огляд матчу Фото: Агробізнес

"Агробізнес" Волочиськ та тернопільська "Нива" у шостому турі Першої ліги зіграли у нічию. За час матчу команди змогли створити небезпечні моменти, але відзначилися у воротах суперника лише по одному голу.

Про це повідомляє пресслужба Першої футбольної ліги.

Матч відбувся у Тернополі на місцевому стадіоні.

Першими у матчі, вже на 10 хвилині змогли відзначитися господарі поля. З лівого флангу, обігнавши на швидкості захисника, футболіст увійшов у штрафну та пробив голкіпера у ближній кут. 1:0.

Пізніше шанс зрівняти рахунок мав футболіст "Агробізнесу". Після удару за меж штрафного майданчика, м'яч зрикошетив від ноги захисника і полетів на протихід воротарю. Але кіпер "Ниви" зумів вчасно зреагувати на рикошет.

Перший тайм закінчився без небезпечних моментів.

У другому таймі "Агробізнес" намагався зрівняти рахунок, але футболісти "Ниви" не давали змоги підійти близько до воріт. На 54 хвилині після дальнього удару, футболістом "Агробізнесу" м'яч потрапив у поперечину. А вже через 10 хвилин волочисці, все ж змогли зрівняти рахунок, вихід один в один зміг реалізувати Іван Когут.

До кінця матчу "Нива" змогла створити ще два моменти, які були нереалізовані.

Нічия 1:1.

Огляд матчу:

• П'ятий тур Першої ліги стартував у Волочиську, де місцева команда "Агробізнес" приймала гостів з Кривого Рогу, команду "Кривбас". Матч завершився з нічийним рахунком 0:0.
  • Футбольна команда "Буковина" перемогла у попередньому раунді Кубка України. Змагалися з клубом "Агробізнес" Хмельницької області. Гра закінчилась з рахунком 2:0.
  • У другому попередньому турі Кубка України дві команди з Хмельницької області боролися за вихід у 1/16 турніру. Путівка у наступний етап турніру розігрувалася між хмельницьким "Поділлям" та дунаївецьким "Епіцентром". За результатом матчу сильнішою виявилася команда з Дунаївців.
  • У Києві відбулося жеребкування третього попереднього етапу Кубка України з футболу сезону 2021/22. За його результатами «Епіцентр» з Дунаївців дізнався свого наступного суперника у турнірі.