Українка Рижикова - друга у бігу на 400 метрів з бар'єрами етапу Діамантової ліги у Парижі

Українка Рижикова - друга у бігу на 400 метрів з бар'єрами етапу Діамантової ліги у Парижі

Українка Рижикова - друга у бігу на 400 метрів з бар'єрами етапу Діамантової ліги у Парижі AP

Інша українка, Вікторія Ткачук, стала п'ятою.

Українська бігунка Анна Рижикова стала срібною призеркою етапу Діамантової ліги у Парижі на дистанції 400 метрів з бар'єрами.

Рижикова та ще одна українська бігунка Вікторія Ткачук закривали програму виступів для України на етапі Діамантової ліги. Перед ними відбувся фінал змагань у секторі стрибків у висоту, де Ірина Геращенко посіла третє місце, а Ярослава Магучіх уперше за два роки опинилася поза подіумом.

Читайте також: Ярослава Магучіх уперше за два роки не потрапила на подіум у стрибках у висоту

Для Анни Рижикової етап у Парижі став третім поспіль після виступу на Олімпійських Іграх у Токіо. Перед ним українка достроково забезпечила виступ у фіналі Діамантової ліги, який прийматиме Цюріх.

Головною суперницею Рижикової за перемогу мала стати американка Шам'є Літтл. Ані срібна призерка Олімпіади-2020 Далайла Мухаммад, ані володарка "бронзи" Токіо Фемке Бол на цю дистанцію не заявилася (нідерландка потрапила у фінал дистанції 400 метрів).

Проте у фіналі головною опоненткою Рижикової стала не американка Літтл, а представниця Панами Джанна Вудрафф. Саме вона випередила українку на фініші з різницею у 0.15 секунд. Сама Рижикова у підсумку стала другою.

Загалом фініш у бігу на 400 метрів з бар'єрами став досить щільним. У різниці менш, ніж півсекунди фінішували одразу п'ять бігунок, причому п'ятою стала ще одна українка - Вікторія Ткачук (її час склав 54.93 секунди).

Результат Ткачук дозволив їй відібратися у фінал заключного етапу Діамантової ліги, що відбудеться у Цюриху. Таким чином, у бігу на 400 метрів з бар'єрами Україна буде представлена двома спортсменками.

Діамантова ліга. Париж, біг на 400 метрів з бар'єрами

  1. Джанна Вудрафф (Панама) - 54.44 секунди
  2. Анна Рижикова (Україна) - 54.59 сек
  3. Джанів Расселл (Ямайка) - 54.75 сек

...

  • 5. Вікторія Ткачук (Україна) - 54.93 сек

Що означає цей результат для Рижикової?

  • Рижикова втретє фінішувала другою на етапах Діамантової ліги. Перед цим вона стала срібною призеркою етапів у Флоренції та Осло.
  • Рижикова вдруге поспіль закінчила виступ на етапі Діамантової ліги на подіумі. На попередньому етапі у Лозанні вона стала третьою.
Читайте також: Українські атлети здобули три нагороди на етапі Діамантової ліги в Лозанні: відео
  • Рижикова продовжує вибігати з 55 секунд на дистанції 400 метрів з бар'єрами. Востаннє їй це не вдавалося ще у травні 2021-го - на турнірі в Остраві вона стала другою з результатом 55.09 секунд.
  • Особистий рекорд Рижикової у бігу на 400 метрів з бар'єрами залишається незмінним - 54.59 секунд.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - Джошуа