Вінницька "Нива" перемогла столичний "Рубікон" у футбольному матчі 6 туру

Вінницька "Нива" обіграла гостей — київський "Рубікон" — із рахунком 4:0. Команди зустрілися 28 серпня на стадіоні "Локомотив" у матчі 6 туру групи "А" Другої ліги. Про це повідомляють на сторінці футбольного клубу у Facebook.

Рахунок матчу відкрив футболіст "Ниви" Зеленевич, забивши на 23-й хвилині гри м'яч у ворота суперників. Другий гол столичний "Рубікон" отримав від Петрика — на 40-й хвилині. Перший тайм закінчився із рахунком 2:0.

У другому таймі, на 63-й хвилині гри, "Рубікон" приймає у ворота м'яч від Загорулька. На 90-й — м'яч у ворота київської команди забиває Георгієв.

Стартовий склад команди "Ниви": Гурідов, Бондар, Хохлов, Петрик, Костюк, Сербул, Худік, Калітов, Маляренко, Зеленевич, Загорулько. Запасні: Шкарбан, Борячук, Браславський, Чухно, Гавриленко, Сербул, Георгієв, Громок, Брижчук.

Суддівську бригаду матчу очолював черкаський рефері Сергій Труба. Асистенти арбітра — Павло Супрунюк (Волинська обл.) та Богдан Морозюк (Івано-Франківськ). Четвертий арбітр — Юрій Гординський (Вінниця). Спостерігач арбітражу — Валерій Криницький (Рівне).

Попередній тур "Нива" пропустила через непарну кількість команд у групі. А ось київський "Рубікон" переміг "Карпати" (Галич) – 3:0.