Перемога господарів. "Інгулець" у Кропивницькому переграв "Маріуполь"

Перемога господарів. "Інгулець" у Кропивницькому переграв "Маріуполь" Пресслужба ФК "Інгулець"

У шостому турі української футбольної прем'єр-ліги сезону 2021-22 років футбольний клуб "Інгулець" з Петрового Кіровоградської області виграв у "Маріуполя" з рахунком 3:0, здобувши першу домашню перемогу в нинішньому чемпіонаті. Матч відбувся на стадіоні "Зірка" у Кропивницькому. Перемога над маріупольцями стала для футболістів "Інгульця" другою поспіль, після виїзної перемоги над "Львовом" у попередьому турі з рахунком 1:2.

Перший небезпечний момент виник біля воріт маріупольців. Сталось це на сьомій хвилині матчу. Голкіпер гостей Олег Кудрик відбив удар з лівого флангу від Владислава Шарая перед собою, на добивання петрівчани не встигли.

На 16-ій хвилині Владислав Шарай вдруге пробив з меж штрафного майданчика, потрапив у стійку воріт Кудрика.

Третя спроба Шарая виявилася вдалою. Гольовий епізод розпочався з удару центрального півзахисника петрівчан Андрія Коробенка, який парирував Олег Кудрик. Та вже в наступній фазі атаки, на 22-ій хвилині, Владислав Шарай вдало пробив низом, підібравши м’яч після невдалого виносу м’яча зі штрафного майданчика півзахисником "Маріуполя" Дмитром Топаловим. 1:0 – на користь господарів.

На 29-ій і 31-ій хвилинах матчу жовті картки отримали гравці "Маріуполя" Петро Стасюк і Марк Мампассі, відповідно.

Рахунок 1:0 на користь підопічних Сергія Лавриненка протримався до завершення першого тайму матчу.

Після відновлення гри, на 47-ій хвилині матчу, попередження у вигляді жовтої картки за неспортивну поведінку отримав головний тренер маріупольців Остап Маркевич.

Ще дві жовті картки "Маріуполь" отримав на 53-ій і 57-ій хвилині. "Відзначились" Дмитро Мишньов та Сергій Чоботенко. В першому випадку футболіст гостьової команди травмував нападника господарів поля Артема Сітала, внаслідок чого той залишив поле. На заміну вийшов нігерійський легіонер "Інгульця" Стефен Майкл Гопей.

На 58-ій хвилині матчу другий свій м’яч у ворота маріупольців забив Владислав Шарай. Цього разу точно пробивши головою після флангового навісу нідерландського правого захисника петрівчан Хенноса Асмелаша.

Остаточний рахунок матчу, 3:0, на 76-ій хвилині, встановив нігерієць Гопей, реалізувавши вихід сам на сам з голкіпером "Маріуполя". Гольовий пас віддав Ілля Коваленко, який також вийшов на заміну.

Жовті картки протягом останніх 20 хвилин матчу отримали гравець "Інгульця" Євген Опанасенко і маріуполець Денис Шостак.

Після перемоги над "Маріуполем" клуб з Петрового піднявся на восьму сходинку турнірної таблиці, "Маріуполь" залишився на останньому, 16-му, місці.

Інгулець - Маріуполь 3:0

Голи: Шарай, 22, 58, Гопей, 76

Інгулець: Гальчук - Асмелаш, Ковальов, Салем, Опанасенко (Мельничук, 74) - Шишка - Полегенько (Козак, 70), Коробенко (Бартулович, 74), Запорожець (Коваленко, 69), Шарай - Сітало (Гопей, 55).

Маріуполь: Кудрик - Стасюк, Чоботенко, Мампассі (Удод, 46), Драмбаєв - Кащук (Світюха, 75), Мишньов, Петерман (Шостак, 62), Топалов (Нікітішин, 72) - В'юнник (Хромей, 46), Кулаков.