Троє спортсменів з Дніпра вибороли призові місця на перших після Олімпіади легкоатлетичних змаганнях Associated Press

На перших легкоатлетичних змаганнях після Олімпійських ігор в Токіо дніпровські спортсмени вибороли медалі різного ґатунку. Про це йдеться на сайті Дніпровської міської ради.

Так, спортсмен Михайло Кохан отримав золото на «Hungarian Athletics Grand Prix» в Будапешті. Він показав результат – 78 метрів 77 сантиметрів у метанні молота.

А на етапі «Діамантової ліги» дніпрянка Ярослава Магучіх виграла срібло в стрибках у висоту з результатом 1 метр 98 сантиметрів.

Бронза – в дніпрянки Анни Рижикової в бігу на 400 метрів з бар’єрами. Результат – 54,32 секунди.

• Легкоатлетка Ярослава Магучіх виборола "бронзу" у стрибках у висоту на Олімпійських іграх у Токіо, здолавши позначку у два метри.
  • Михайло Кохан з Дніпра був на четвертій сходинці Ігор у метанні молота.
  • Здобуток ще однієї дніпрянки Анни Рижикової на Іграх – п'яте місце на дистанції 400 метрів з бар’єрами.