Харків'яни здійснили забіг в пам'ять про захисників України

Харків'яни здійснили забіг в пам'ять про захисників України

Харків'яни здійснили забіг в пам'ять про захисників України
www.facebook.com/marina.polyakova.1042

28 серпня близько 100 людей взяли участь у забігу напередодні Дня пам'яті захисників України. Він проходить у різних містах країни у пам'ять про загиблих військових. У Харкові вперше.

Забіг "Шаную воїнів, біжу за героїв України" пройшов у парку на майдані Захисників України. До нього могли долучитися усі охочі.

"Близько ста учасників було. Дистанція забігу склала 800 метрів", — розповіла Суспільному волонтерка розповіла та співорганізаторка забігу Марина Полякова.

У Харкові вперше відбувся забіг "Шаную воїнів, біжу за героїв України"
www.facebook.com/marina.polyakova.1042

Перед початком забігу виступали батьки героїв. Також відбувся показ фільму "Батьки героїв".

"Це приклад того, як ми можемо трансформувати культуру вшанування і започаткувати нову традицію. Привернути увагу, об'єднати ветеранів, волонтерів, молодь, небайдужих, хто розділяє цінності тих, котрі віддали своє життя за нашу державу і її незалежність", — говорить начальник управління у справах ветеранів Харківської облдержадміністрації Олег Пуль.

Що відомо

  • У День пам'яті захисників України у Харкові загиблих воїнів вшановуватимуть о 10:00 29 серпня на майдані Захисників України, а також на Алеї Слави на 18 кладовищі (пр. Гагаріна, 362-а). Після за загиблими військовими справлять панахиду у храмі Іоана Богослова.
  • У серпні 2014 року під містом Іловайськ з 6 по 29 серпня тривали бої, які увійшли в історію під назвою "Іловайський котел": хронологія подій.
Дивіться також: Спецпроєкт Суспільного про вихід українських військових з "Іловайського котла" та спецпроєкт до Дня пам’яті захисників України
На початок