Марта Костюк програла у перерваному матчі чвертьфіналу турніру в Чикаго

Марта Костюк програла у перерваному матчі чвертьфіналу турніру в Чикаго Jimmie48

У півфіналі турніру в Чикаго зіграє лише одна українка - Еліна Світоліна.

Українська тенісистка Марта Костюк зупинилась у чвертьфіналі хардового турніру в Чикаго. У трьох сетах українка поступилася представниці Росії Варварі Грачовій.

Костюк до чвертьфінального матчу у Чикаго тричі рази зустрічалася з Грачовою. Причому останній матч між тенісистками відбувся на Ролан Гаррос - українка в двох сетах здолала росіянку.

Марта мала завершити матч з росіянкою днем раніше, однак його перенесли. Так, тенісистки розпочали гру за рахунку 7:6(4) у першому сеті на користь Костюк і 5:3 у другій партії на користь Грачової.

Після повернення на корт російська тенісистка доволі швидко закінчила сет, забравши завершальний гейм - 6:3.

Уже на початку заключної партії Грачова взяла ще два гейми поспіль, однак Костюк скоротила відрив. До рахунку 3:4 обидві гравчині нестабільно грали на подачі, тож з семи геймів своєю перевагою, подаючи, скористалась лише Грачова на початку партії, усі інші розіграші завершувались брейк-поінтами на користь однієї чи іншої тенісистки.

У восьмому геймі Костюк уперше в третьому сеті виграла свою подачу й зрівняла рахунок - 4:4. Попри те, що українка змогла повернутись у гру, перевернути хід подій їй не вдалось. Грачова взяла два наступні гейми й виграла матч - 6:4.

WTA. Чикаго. Чвертьфінал
  • Марта Костюк (Україна, 8) - Варвара Грачова (Росія) - 7:6(4), 3:6, 4:6

• У Чикаго також виступає Еліна Світоліна. Вона вже вийшла у півфінал, де зіграє зі шведкою Ребеккою Петерсон. Раніше гравчині не зустрічались у WTA-турі.

• Наступним турніром для Марти Костюк стане US Open. Першою суперницею 19-річної українки стане гречанка Марія Саккарі.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів