Спортсмени з Хмельниччини виступили у змаганнях з велоспорту на шосе

Спортсмени з Хмельниччини виступили у змаганнях з велоспорту на шосе Фото: ХОДА

У Білій Церкві 20-23 серпня відбулись змагання з велоспорту на шосе в олімпійських видах програм та командній гонці. Хмельницьку область представили тринадцятеро спортсменів. Про це повідомляє пресслужба федерації велосипедного спорту Хмельницької області

Всього участь у змаганнях взяли участь 92 спортсмени з різних областей України.

В першу чергу визначили переможців Кубка України в індивідуальній гонці на час.

На дистанції 20 кілометрів серед жінок перше місце посіла хмельничанка Вікторія Мельничук, друге місце виборола також хмельничанка Дарина Беляк. У командному заліку цього виду дві наші жіночі команди посіли четверте та шосте місця. Чоловіки – восьмі.

Наступного дня відбувся чемпіонат України у командній гонці на час.

На дистанції 25 кілометрів, дві спортсменки з Хмельниччини, юніорки, Анастасія Плоцідим та Дарина Нагуляк, разом з парою гонщиць з Донецької області, у складі змішаної команди, вибороли перемогу в своїй категорії.

"Не менш успішним був виступ хмельницьких спортсменок, які змагались серед жінок на дистанції 50 кілометрів. Дві Вікторії, Мельничук та Пархомюк, також здобули золоті нагороди чемпіонату. Срібло виборола Дарина Беляк, а бронзові нагороди забрала наша четвірка – Олександра Чорна, Наталія Сафронюк, Віолетта Кондрут, Вікторія Лазурко. Дмитро Качур, Іван Савчук, Вадим Стецюк посіли п’яте місце серед чоловіків", - йдеться у повідомлені.

Останньою була групова гонка, на 115 кілометрів у жінок та на 144 км у чоловіків. Перемогу у дорослій категорії здобула хмельничанка Анастасія Плоцідим, срібну нагороду завоювала Вікторія Мельничук, шостою фінішувала Дарина Нагуляк. Серед чоловіків найвище був Вадим Стецюк – шістнадцятий. У командному заліку шестеро спортсменок з Хмельниччини посіли перше місце.

• Спортсмени збірної Хмельниччини з кульової стрільби готуються до змагання у Львові та чемпіонату світу, який відбудеться у Франції.

Читайте нас у Telegram: головні новини Хмельницького та області