WBA відмовилася від тимчасових титулів у боксі. Що це означає

WBA відмовилася від тимчасових титулів у боксі. Що це означає

WBA відмовилася від тимчасових титулів у боксі. Що це означає Facebook Артема Далакяна

Замість цього вони можуть отримати статус претендента на головний титул.

Всесвітня боксерська асоціація (WBA) вирішила відмовитися від використання тимчасових титулів для визначення чемпіонів. Про це повідомляє прес-служба організації.

Тимчасові чемпіонські титули були введені у боксі за умов, коли чинний чемпіон не може (з тих або інших причин) захистити свій чемпіонський титул. У такому разі тимчасовий чемпіон стає "головним" чемпіоном організації на час, поки основний не повернеться.

У боксерській організації вирішили відмовитися від тимчасових чемпіонів та оголосили серію обов'язкових боїв за участю цих боксерів. Одні з них отримали право провести бій-елімінатор, який визначить претендента на чемпіонський титул тієї вагової категорії, в якій він перебуває.

Інші боксери отримали від WBA право стати обов'язковим претендентом на бій за титул, яким володіє основний чемпіон. За умови, якщо боксер відмовляється від цього поєдинку, його титул може бути вакантним.

Одним із прикладів бою є майбутній поєдинок українського чемпіона світу WBA у надлегкій вазі Артема Далакяна проти представника Панами Луїса Консепсьйона. Панамець був тимчасовим чемпіоном світу у цій вазі і отримав від боксерської організації право на проведення поєдинку.

Читайте також: WBA зобов'язала українця Далакяна провести бій проти тимчасового чемпіона світу Конспесьйона

Список тимчасових чемпіонів WBA

  • перша надлегка вага: Данієль Мательйон (Куба)
  • надлегка вага: Луїс Консепсьйон (Панама)
  • друга легка вага: Раїз Алім (США)
  • друга напівлегка вага: Кріс Кольбер (США)
  • легка вага: Роландо Ромеро (США)
  • перша напівсередня вага: Альберто Пуельйо (Домініканська республіка)
  • середня вага: Кріс Юбенк (Велика Британія)
  • напівважка вага: Робін Краснікі (Косово)

Що відомо

  • Титульний бій за пояс WBA проведе українець Олександр Усик. Його суперник - чемпіон світу WBA, WBO та IBF Ентоні Джошуа.
  • WBA, призначивши обов'язкові титульні поєдинки (або бої-елімінатори) дає боксерам час упродовж 30 днів узгодити умови його організації. Після цього бій відправляється на відкриті торги, якщо боксерам не вдалося домовитися.
Категорії
ТенісОлімпіада-2022ФутболЗимовий спортБоксКомандні види спортуШахиЛегка атлетикаБаскетболВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейДзюдоЛіга чемпіонівУсик - ДжошуаЧС-2022 з футболу