"Вакцинуйся. Збережи життя!". У Вінниці для вакцинованих містян проведуть акцію

"Вакцинуйся. Збережи життя!". У Вінниці для вакцинованих містян проведуть акцію

"Вакцинуйся. Збережи життя!". У Вінниці для вакцинованих містян проведуть акцію
Фото: Gustavo Fring/pexels.com

Автомобіль Toyota Corolla, 50 телевізорів та 50 велосипедів зможуть виграти вінничани, які візьмуть участь в акції "Вакцинуйся. Збережи життя!". Втім для цього вони мають зробити щеплення двома дозами. Про це 26 серпня під час засідання виконавчого комітету міськради повідомив Сергій Моргунов.

Започатковують акцію, аби заохотити мешканців Вінницької міської ТГ до вакцинування. Долучитися зможуть люди від 16 років, які мають декларацію із сімейним лікарем і пройшли повний курс вакцинації.

Триватиме акція з 1 вересня до 31 грудня 2021. Проходитиме у три етапи.

"1 етап — реєстрація учасників буде здійснюватися до 17 жовтня. 2 етап — до 13 листопада. 3 етап — до 15 грудня. Розіграш призів та цінних подарунків буде здійснюватися за два дні після граничного терміну реєстрації", — розповів під час засідання директор департаменту економіки та інвестицій ВМР Максим Мартьянов.

Зареєструватися для участі можна, заповнивши відповідну анкету на сайті міськради, або через подання відповідної заяви до Центрів надання адміністративних послуг у прозорих офісах чи через віддалені робочі місця адміністраторів у приєднаних територіях, каже Мартьянов. Додає, працівники виконавчих органів міської ради участь в акції не братимуть.

19 жовтня та 15 листопада розіграють по 15 телевізорів та 15 велосипедів. А ось 17 грудня – 20 телевізорів, 20 велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla.

Вінничани, які взяли участь в першому розіграші, але не виграли призів, автоматично стануть учасниками другого та третього етапів. Переможців акції визначать за допомогою електронного сервісу шляхом вибору випадкових чисел серед зареєстрованих учасників.

Сімейним лікарям дали доручення, аби вони перевірили, чи внесені у базу дані пацієнтів про повторну вакцинацію.

Читайте також

  • У Вінниці проходить акція "Підготуємося разом до школи"
  • На Вінниччині на ремонт доріг додатково виділили 675 мільйонів гривень
На початок