Перемоги тенісиста та голболістів: яким був другий день Паралімпіади для спортсменів із Полтавщини зі сторінки Івана Мая в Instagram

У другий змагальний день на Паралімпіаді в Токіо виступили вісім спортсменів із Полтавщини. Команда голболістів та полтавський тенісист продовжать боротьбу за медалі, а один із плавців посів четверте місце. Про це стало відомо з трансляції на телеканалі UA: Перший.

Полтавець Іван Май продовжить змагання у настільному тенісі. 26 серпня він переміг представника Китаю Жао з рахунком 3:2. 27 серпня у чвертьфіналі Май зустрінеться з представником США Таєм Лейбовіцем.

Розпочалися змагання і для голболістів. Україну представляє команда з Полтавської області. У першому матчі збірна перемогла спортсменів із Німеччини з рахунком 11:5. 27 серпня українська команда зустрінеться із представниками Китаю.

Перемоги тенісиста та голболістів: яким був другий день Паралімпіади для спортсменів із ПолтавщиниНаціональний комітет спорту інвалідів України

Плавець Олексій Вірченко у перший змагальний день

Іще один спортсмен із Полтави – Олексій Вірченко – у плаванні на спині 100 метрів у кваліфікаційному запливі здолав за 1 хвилину та 2 секунди, а у фіналі за 1 хвилину. Медалі не отримав, став четвертим серед плавців у цій категорії.

Що відомо:

• 25 серпня полтавець Олексій Вірченко став срібним призером Паралімпіали.
  • На Паралімпійські ігри від Полтавщини поїхало 15 спортсменів. Вони змагаються у чотирьох видах спорту – плаванні, голболі, легкій атлетиці та настільному тенісі.
  • Загалом українці на цих змаганнях нині вибороли дев’ять нагород – одне «золото», дві «бронзи» та шість срібних медалей.
  • Паралімпіада у Токіо цього року триває із 24 серпня до 5 вересня.