Христина Дмитренко фінішувала восьмою в першій гонці літнього чемпіонату світу в Нове Место

Христина Дмитренко фінішувала восьмою в першій гонці літнього чемпіонату світу в Нове Место

Христина Дмитренко фінішувала восьмою в першій гонці літнього чемпіонату світу в Нове Место biethlon.com.ua

Українки офіційно відкрили міжнародний біатлонний сезон.

У чеському Нове Место стартували дебютні в цьому сезоні офіційні змагання з біатлону на міжнародному рівні - літній чемпіонат світу. Перші медалі світової першості розіграли юніорки в дисципліні суперспринт.

Читайте також: Літній чемпіонат світу з біатлону: розклад гонок та трансляцій

Із шести українок до фіналу потрапити п'ятеро - не відібралась лише Олександра Меркушина. При цьому найліпший результат серед українських біатлоністок у попередній гонці показала Христина Дмитренко. Вона фінішувала сьомою. У топ-10 також увійшла Любов Кип'яченкова.

У фінальній гонці після першої стрільби лежачи Христина Дмитренко вийшла на третє місце, коли Юлія Городна вийшла на сьому позицію завдяки швидкій роботі на вогневому рубежі. Лідерство ж утримувала Еніко Мартон із Румунії, яка кваліфікувалась у фінал із 18-ої сходинки.

Уже після другої стрільби Дмитренко вдалось на певний час вирватись на першу позицію, зазнавши лише однієї помилки на стрільбищі. Але пізніше ходом українка дещо відстала від опоненток і продовжувала триматись у групі лідерок.

Під час роботи в стійці пориви вітру продовжували створювати перешкоди для учасниць, але навіть це не завадило Дмитренко якісно відпрацювати й на третьому вогневому рубежі та закріпитись у трійці фавориток. Інші ж українки перебували поза топ-10 і мали на своєму рахунку по кілька штрафних кіл.

На заключній стрільбі в стійці найліпша серед українок Дмитренко не змогла закрити дві мішені і вперше пішла на штрафні кола, тим самим зменшивши свої шанси на медалі. Після проходження штрафних кіл українка опустилась на восьму позицію з відставанням у 25 секунд від лідерки Анастасії Горєєвої з РБУ. За підсумками гонки українська біатлоністка так і залишилась восьмою.

Нове Место. Жінки. Юніори. Суперспринт. Результати гонки
  • 1. Анастасія Горєєва (РБУ; 1+3+0+1) 23:16.5
  • 2. Саніта Буліна (Латвія, 1+2+2+1) + 6.3
  • 3. Тереза Воборнікова (Чехія; 3+1+0+1) + 13.3
  • ...
  • 8. Христина Дмитренко (Україна; 0+1+0+2) + 47.9
  • 19. Ганна Скрипко (Україна; 1+0+2+1) +1:44.4
  • 23. Оксана Москаленко (Україна; 1+2+0+3) +2:06.5
  • 25. Юлія Городна (Україна; 0+2+3+2) +2:15.6
  • 28. Любов Кип'яченкова (Україна; 1+2+2+3) +2:35.1

Де дивитись трансляції чемпіонату світу?

Суспільне Спорт є офіційним транслятором літнього чемпіонату світу з біатлону. Гонки можна дивитись у прямому ефірі за посиланням.

Читайте також: Склад України на літній чемпіонат світу з біатлону: хто із лідерів візьме участь
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів