Стало відоме лого Дитячого Євробачення-2021

Стало відоме лого Дитячого Євробачення-2021

Стало відоме лого Дитячого Євробачення-2021

Цьогорічний мовник-організатор France Télévisions оприлюднив художню тему і лого конкурсу Дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021, який відбудеться 19 грудня в Парижі. Натхненням для дизайну стали уява, Різдво і Париж.

Злітати думками до хмар, вдивлятися в небеса і мчати зі швидкістю світла. Від письменника Жуля Верна до астронавта Томи Песке (обоє французи), ракета завжди була способом доторкнутися до зірок і уособлює уяву.

Для дизайну конкурсу також важливий час його проведення. Оскільки у Франції повного розмаху наберуть різдвяні свята, художня тема нагадує традиційну ялинку і символізує магію, диво, радість і щедрість.

Крім того, для людей у всьому світі Париж є містом кохання і світла. Дизайн має більше ніж побіжну схожість із найвідомішою з усіх парижанок — Ейфелевою вежею.

Цьогорічне гасло Дитячого пісенного конкурсу — "Уявляй" (Imagine) — було обране з кількох причин: як нагадування про пісню минулорічної переможниці Дитячого Євробачення Валентини та як заклик мріяти і творити, як майданчик для побудови кращого нового світу, адже  сила уяви нескінченна, особливо у дітей.

Зазначимо, Україна бере участь у Дитячому пісенному конкурсі Євробачення-2021. Суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА транслюватиме фінал дитячого пісенного конкурсу Євробачення-2021, який відбудеться 19 грудня у паризькому концерт-холі La Seine Musicale, розташованому на острові Іль-Сеґен посеред річки Сена.

UA: КУЛЬТУРА — загальнонаціональний канал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше