Супермаркет біля автовокзалу в Миколаєві: суд розглядає можливість скасування права оренди землі

Супермаркет біля автовокзалу в Миколаєві: суд розглядає можливість скасування права оренди землі

Супермаркет біля автовокзалу в Миколаєві: суд розглядає можливість скасування права оренди землі
Фото: Суспільне Миколаїв

У Господарському суді Миколаївської області відбулось підготовче засідання щодо скасування права оренди земельної ділянки біля міжміського автовокзалу, для товариства з обмеженою відповідальністю "Алекта". Позивач – окружна прокуратура міста Миколаєва.

Про це повідомляє кореспондентка Суспільного Миколаїв Ніна Булах.

Прокурорка відділу обласної прокуратури Еліна Григорян вимагала скасування прав на оренду земельної ділянки.

Відповідач на засідання не з'явився. Його інтереси представляла адвокатка Інна Салата.

"Ми вважаємо, що прокурор у своєму позові та у відповіді на відклик помилково ототожнює два інститути поновлення строку договору оренди на новий термін, який передбачений у статті 33, що діяла в редакції до 15 червня 2020 року, тобто діяла на момент надання договору", ‒ сказала Інна Салата.

Супермаркет біля автовокзалу в Миколаєві: суд розглядає можливість скасування права оренди
Фото: Ніна Булах / Суспільне Миколаїв

За словами директора департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міськради Андрія Єрмолаєва, рішення про продовження оренди цієї земельної ділянки міська рада не приймала.

"Орендар ще не звертався до міської ради з проханням продовжити оренду. Оренду продовжив реєстратор в обхід рішення міської ради. Щойно орендар звернеться, все буде діяти за процедурою: підготовка рішень земельної комісії, сесія, укладення архітектури. Також чекатимемо на рішення суду", ‒ сказав Андрій Єрмолаєв.

Заслухавши всі сторони, суд дійшов висновку про необхідність подальшого дослідження доказів у справі. Слухання справи по суті призначили на 7 жовтня 2021 року.

Що відомо

  • Ділянку поблизу автовокзалу представники товариства з обмеженою відповідальністю "Алекта" орендують з 1995 року.
  • Шостого березня 2021 року на ділянці біля автовокзалу почали встановлювати паркан, щоб загородити будівельний майданчик. Там планують побудувати торговельний центр. Увечері того ж дня група молодих людей зламала стовпи паркану на місці будівництва супермаркету.
  • На місце приїжджали голова Інгульського району Ганна Ременнікова та директор антикорупційного департаменту міськради Андрій Єрмолаєв. Тоді ж роботи тимчасово призупинили.

Читайте також

"Миколаївці скаржаться на якість проточної води. У чому причина ‒ пояснює директор водоканалу"

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.

На початок