"Матриця: Воскресіння" – Warner Bros. показали трейлер фільму і розкрили деталі сюжету

"Матриця: Воскресіння" – Warner Bros. показали трейлер фільму і розкрили деталі сюжету

"Матриця: Воскресіння" – Warner Bros. показали трейлер фільму і розкрили деталі сюжету

Під час презентації на фестивалі CinemaCon 2021 у Сан-Дієго (США) компанія Warner Bros. представила перший трейлер четвертої частини "Матриці" і підтвердила офіційну назву фільму – The Matrix Resurrections ("Матриця: Воскресіння"). Про це повідомляє Hollywood Reporter.

Судячи з опублікованої в мережі інформації, трейлер має з'явитися онлайн найближчим часом, можливо, сьогодні. Видання ділиться текстовим оглядом:

"Трейлер починається з того, що Томас Андерсон знаходиться на прийомі у психотерапевта (Ніл Патрік-Гаріс) і ділиться своїми думками: "Я бачив сни, які не видалися снами. Я збожеволів?"".

Він розуміє, що зі світом щось не так, але абсолютно нічого не пам'ятає про Матрицю.

Він випадково зустрічає Трініті в кав'ярні, вони тиснуть руки, але, здається, не пам'ятають один одного.

Warner Bros. представила перший трейлер четвертої частини "Матриці"

Андерсон проводить дні за прийманням синіх таблеток, запропонованих психотерапевтом і дивується, чому усі навколо прикуті до своїх телефонів – озираючись навколо, Андерсон розуміє, що він єдиний в переповненому ліфті, хто не дивиться на мобільний пристрій.

Так само випадково Андерсон перетинається з людиною, що нагадує йому Морфеуса (Абдул-Матін II). Загадковий чоловік передає Андерсону червону таблетку, і глядач бачить уривки з героєм, де він вже отримав свої сили і розуміє, що таке Матриця. Він каже Нео, що "час політати". У деяких кадрах звучить трек "White Rabbit" Jefferson Airplane.

Трейлер також показує бійку в додзьо, по типу тієї, що була в першій частині фільму, а також момент з інкубатором людських тіл у "реальному світі". Крім іншого, в трейлері показали момент, коли Нео дивиться на себе в дзеркалі та бачить себе постарілим".

Ролик завершується низкою екшен-сцен з бійками та акробатичними трюками в стилі минулих "Матриць", а також моментом, в якому Нео зупиняє ракету за допомогою телекінезу.

Warner Bros. представила перший трейлер четвертої частини "Матриці"

Крім Кіану Рівза, у фільмі зіграло кілька акторів з оригінальної трилогії: Керрі-Енн Мосс (Трініті), Джада Пінкетт-Сміт (Ніоба), Ламбер Вільсон (Меровінгер) і Даніель Бернгардт (агент Джонсон). Лоуренса Фішберна, що зіграв в трилогії Морфеуса, у стрічці не буде. Однак передбачається, що в фільмі може з'явитися молода версія персонажа у виконанні Яхьї Абдула-Матина II.

Г'юго Вівінг, який зіграв у трилогії агента Сміта, відмовився від зйомок через завантажений графік. Він був зайнятий п'єсою, а творці четвертої "Матриці" не хотіли відкладати робочий процес.

Сценарій до четвертої "Матриці" написали сестри Вачовскі та два письменники – Девід Мітчелл (відомий завдяки "Хмарному атласу", який екранізували Вачовскі) та Олександру Гемону (фільм "Проєкт Лазар").

Прем’єра "Матриця: Воскресіння" у світі запланована на 16 грудня 2021 року, в Україні та на стримінговому сервісі HBO Max – 22 грудня 2021 року.

Раніше з'явилась інформація про тестовий показ стрічки. За словами Девіда Меннінга, на якого посилались великі видання, на кшталт Screenrant, четверта частина "дивна, захоплююча, і на подив кумедна". Він також вважає, що відгуки глядачів будуть змішаними, проте свою аудиторію фільм знайде.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше