Нічний клуб у Шотландії проведе експеримент з отримання енергії від людей на танцполі

Нічний клуб у Шотландії проведе експеримент з отримання енергії від людей на танцполі

Нічний клуб у Шотландії проведе експеримент з отримання енергії від людей на танцполі

Відвідувачі концертів і клубних вечорів в одному із закладів міста Глазго (Шотландія) зможуть зробити свій внесок у скорочення викидів вуглекислого газу, просто безперервно танцюючи всю ніч. Про це повідомляє видання Sunday Post.

У клубі SWG3 буде застосована нова система, яка вловлює і перетворює енергію, створювану теплом на танцмайданчику. Новий метод терморегулювання буде використовуватися для зниження енергоспоживання приміщення артцентру, що дозволить заощадити до 70 тонн вуглецю на рік.

Тепло тіла клієнтів, відвідувачів і персоналу транспортуватимуть в ряд свердловин, встановлених по всій будівлі, де воно може зберігатися протягом декількох днів, тижнів або навіть місяців.

Найближчими днями на майданчику розпочнеться програма буріння, у межах якої збираються зробити сімнадцять свердловин діаметром 150 – 200 метрів.

Новаторська система називається BODYHEAT (ТЕПЛОТІЛА) і є першою у світі подібною розробкою. На вечірці старту нової ініціативи в листопаді виступить американська діджейка Honey Dijon (Хані Діжон).

"Все, що ми можемо зробити наразі, щоб допомогти планеті при зміні клімату, є позитивним моментом. Ця нова система відводу енергії з танцполу – щось інноваційне і стійке", – додала Хані Діжон.

У листопаді 2021 року в столиці Шотландії пройде саміт COP26 (Conference of the Parties), на якому політичні лідери країн з усього світу обговорюватимуть, як можна врятувати планету від екологічної катастрофи.

Читайте також

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше