Чернівецькі спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті Європи з карате

Чернівецькі спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті Європи з карате Facebook/Sportbuk

Чернівецькі каратисти вибороли призові місця на чемпіонаті Європи. Капітан Молодіжної збірної Андрій Заплітний здобув бронзу у ваговій категорії -84 кілограми, а Віра Фоглінська здобула золото у категорії -59 кілограм.

Про це повідомляють на сторінці Української федерації карате у Facebook.

Молодіжна збірна України посіла п'яте місце (два золота, чотири срібла та дві бронзи), поступившись командам Туреччини, Італії, Азербайджану та Росії. Змагання відбувались 20-22 серпня у місті Тампере у Фінляндії.

Для Андрія Заплітного це вже третя бронзова медаль на молодіжних чемпіонатах Європи.