"Вовчанськ" з Харківщини переміг "Вікторію" з Сумщини у матчі чемпіонату України з футболу ФК "Вікторія"

У матчі п'ятого туру чемпіонату України з футболу серед команд групи "Б" другої ліги футбольний клуб "Вовчанськ" з Харківщини приймав "Вікторію" з Миколаївки Сумської області.

Рахунок у матчі на 21 хвилині відкрив Дмитро Пентелейчук, який відзначився ударом з одинадцятиметрової позначки. Вдруге рахунок у матчі змінився на 60 хвилині поєдинку коли привітання партнерів по команді приймав гравець "Вовчанська" Мачадо Мартінс Луан Боржес. Гравці "Вікторії" у матчі у ворота "Вовчанська" забити не змогли.

• 23 серпня у Херсоні відбувся матч 5 туру другої ліги, де грали СК "Полтава" проти місцевого клубу "Кристал". У матчі з двома пенальті і вилученням херсонці виграли 6:0.
  • 22 серпня серед команд групи "Б" муніципальний футбольний клуб "Миколаїв" переграв на власному полі футбольний клуб "Суми".