"Кремінь" із Полтавщини поступився тернопільській "Ниві"

"Кремінь" із Полтавщини поступився тернопільській "Ниві" ТРК "Футбол"

23 серпня футбольна команда з Кременчука "Кремінь" поступилася тернопільській "Ниві". Рахунок матчу - 1:2. Про це стало відомо із трансляції на офіційному ютуб-каналі Першої Ліги. Це п'ятий тур у рамках Першої ліги з футболу.

Рахунок гості відкрили в другому таймі. На 20-й хвилині матчу Костянтин Бичек замкнув навіс зі штрафного. А на 27-й хвилині Андрій Різник ударом з пенальті подвоїв рахунок. Футболісти з Кременчука зуміли відквитати один м'яч наприкінці гри. Максим Навроцький на 82-й хвилиі зробив рахунок 1:2.

Загалом перед п'ятим туром "Нива" перебувала серед лідерів Першої Ліги, маючи в своєму активі 7 очок. "Кремінь" був у "зоні вильоту" - п'ятнадцяте місце і 3 очки.

За результатами гри 23 серпня тернопільська команда набрала десять очок і перебуває нині на третій позиції. А "Кремінь" з Кременчука з трьома балами лишається на 15-й сходинці і залишається у "зоні вильоту". Це четверта поразка поспіль для кременчуківців.

У наступному турі "Кремінь" зіграє на виїзді проти іншої команди з Полтавщини "Гірник-Спорт". А "Нива" вдома прийматиме "Агробізнес" із Хмельниччини.

Що відомо:

• Перша Ліга – це друга за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2020–2021 команди, які посядуть перші три місця вийдуть до Прем’єр-ліги, а ті, які будуть на останніх, – 15-му та 16-му, – вибувають до Другої ліги.
  • Минулого сезону "Нива" посіла тринадцяте місце в Першій Лізі.
  • «Кремінь» із Кременчука минулий сезон Першої Ліги завершив на 15-му місці у турнірній таблиці.