Запорізький "Металург" у домашньому матчі Другої ліги переміг "Тростянець" із Сумщини Суспільне Запоріжжя

23 серпня запорізький "Металург"вдома приймав "Тростянець" із Сумської області. В матчі 5 туру Другої ліги (група В) перемогу з мінімальною перевагою 1:0 здобула запорізька команда.

Перед п'ятим туром "Металург" йшов на восьмому місці з 6 очками (одна перемога та три нічиї). Дебютант Другої ліги з міста Тростянець посідав у турнірній таблиці 10 місце, маючи у своєму актів 5 очок.

Спостерігати за грою на стадіон "Славутич-Арена" прийшли понад тисяча вболівальників.

Металург ТростянецьСуспільне Запоріжжя

Протягом першого тайму "Тростянець" не вдавався до пресингу та переважно залишався на своїй половині поля.

Серед яскравих моментів - нереалізована атака "Металурга". На 34 хвилині Олексій Сидоров зробив передачу на Шалфєєва, але той пробив повз ворота.

У другому таймі обидві команди почали грати жвавіше. І на 56 хвилин запоріжці забивають гол. Його автором став Олексій Сидоров, який вдало завершив передачу, зроблену на нього Максимом Воробєєм.

Подальші атакувальні дії обох команд не принесли бажаного результату. Також обидві команди не змогли використати на свою користь штрафні, яких цього матчу призначила чимало арбітриня зі Львівської області Софія Причина.

У підсумку 1:0 - "Металург" здобуває другу перемогу в сезоні.

Друга ліга. П'ятий тур. Результат

"Металург" (Запоріжжя) - "Тростянець" (Тростянець) 1:0

Голи: Сидоров, 56

• 28 серпня запоріжці у шостому турі групи "В" гратимуть на виїзді з одеською "Реал-Фармою".
  • 31 серпня "Металург" зіграє кубковий матч 1/16 фіналу з "Гірником-Спорт" на "Славутич-Арені".