Хмельницьке "Поділля" на домашньому стадіоні перемогло "Полісся" з Житомира

Хмельницьке "Поділля" на домашньому стадіоні перемогло "Полісся" з Житомира Фото: ФК "Поділля"

Хмельницьке "Поділля" у п'ятому турі Першої ліги на домашньому стадіоні перемогло команду "Полісся" з Житомира. Хмельничани змогли мінімально переграти свого суперника.

Про це повідомляє пресслужба ФК "Поділля".

Перший тайм розпочався обережно. Команди намагались грати позиційно, але до загроз воротам практично не доходило. Десь в середині тайму гостра атака гостей могла б перерости в щось, але грамотно відчувши ситуацію зіграв на випередження Олег Чуваєв.

Невдовзі й хмельничани провели чергову атаку. Як завжди активний Ян Морговський пройшов по флангу й прострілив у штрафну Полісся, там на ближній стійці на випередження зіграв Станіслав Коваль, але на жаль не влучив у ворота.

Наприкінці першого тайму хмельничанам вдалося засмути суперника. На 43 хвилині Денис Островський видав м’яча під удар Дмитру Пріхні, удар Дмитра захисник відбив прямо на Андрія Ліповуза, який метрів з 17-ти красиво відправив круглого у дев'ятку воріт "Полісся" – 1:0.

Після перерви гості одразу ж пішли в наступ й створили небезпечний момент – Олег Чуваєв зіграв надійно.  На 55 хвилині "Поділля" знову забило, щоправда, гол зарахований не був, оскільки лайнсмен підняв прапорець, зафіксувавши положення поза грою в Ігоря Карпенка.

Полісся намагалось врятувати поєдинок, йдучи великими силами вперед, у господарів з’являлись шанси впіймати гостей на контратаці. Всі намагання житомирян завершились марно, гравці "Поділля" грали надійно. Під завершення гри гол забив Владислав Прильопа, але рефері знову гол не зарахували.

Огляд матчу:

• Наступний поєдинок хмельничани зіграють 27 серпня у Кривому Розі з “Кривбасом”, а на домашній арені – 5 вересня "Поділля" прийматиме тернопільську "Ниву".
  • П'ятий тур Першої ліги стартував у Волочиську, де місцева команда "Агробізнес" приймала гостів з Кривого Рогу, команду "Кривбас". Матч завершився з нічийним рахунком 0:0.
  • Футбольна команда "Буковина" перемогла у попередньому раунді Кубка України. Змагалися з клубом "Агробізнес" Хмельницької області. Гра закінчилась з рахунком 2:0.
  • У другому попередньому турі Кубка України дві команди з Хмельницької області боролися за вихід у 1/16 турніру. Путівка у наступний етап турніру розігрувалася між хмельницьким "Поділлям" та дунаївецьким "Епіцентром". За результатом матчу сильнішою виявилася команда з Дунаївців.
  • У Києві відбулося жеребкування третього попереднього етапу Кубка України з футболу сезону 2021/22. За його результатами «Епіцентр» з Дунаївців дізнався свого наступного суперника у турнірі.