"Дякую, що допомогли, та далі мають грати наші хлопці". Петраков - про Марлоса і Мораєса в збірній

"Дякую, що допомогли, та далі мають грати наші хлопці". Петраков - про Марлоса і Мораєса в збірній

"Дякую, що допомогли, та далі мають грати наші хлопці". Петраков - про Марлоса і Мораєса в збірній
AP Images

В. о. головного тренера збірної України з футболу Олександр Петраков прокоментував ймовірні виклики натуралізованих українців Марлоса та Жуніора Мораєса до складу національної команди. На думку Петракова, ці футболісти допомогли збірній, але у складі команди він їх не бачить. Про це в.о. тренера заявив у інтерв'ю "Великий футбол".

Петраков акцентував увагу на Марлосі та зазначив, що в момент натуралізації він дуже сильно допоміг збірній України своїм бачення та технічними вміннями. Але зараз, за словами тренера, краще давати ігровий час молодому футболісту, а не 35-річному Марлосу.

«Марлос дуже допоміг свого часу Андрію Шевченку, збірній. Він прийшов - технічне вміння, бачення, у нього м'яч тривамся, усе інше. Дуже допоміг саме у той час. Але зараз виходити на заміну на 15 хвилин, підтримувати темп - я тоді закрию дорогу своєму молодому хлопцеві. Я - не націоналіст, але ви розумієте, про що кажу. Мораєсу буде 35 років, Марлосу - 34, вони грають у клубах. Величезне дякую, що допомогли, але у нас є наші хлопці - вони мають грати далі", - заявив Петраков.

За кілька днів до цього інтерв'ю тренера, Марлос заявив про завершення виступів у складі національної збірної України.

Читайте також: "Моя історія у збірній закінчена". Марлос оголосив про припинення виступів за Україну

Жуніор Мораєс подібних заяв не робив, він продовжує відновлюватися від травми хрестоподібної зв'язки коліна, через яку пропустив кінець минулого сезону та досі не грав у цьому.

Що відомо про виступи Марлоса та Мораєса в Україні

  • Марлос був натуралізований у 2017 році, він зіграв 26 матчів за збірну та забив один гол. Востаннє грав у складі команди у матчі групового етапу Євро-2020 проти Австрії.
  • Жуніор Мораєс отримав український паспорт у березні 2019 року: зіграв 11 матчів у складі команди, забив один гол. Востаннє грав у березні 2021 року, у матчі відбору на чемпіонат світу-2022 проти Казахстана.
На початок