В Італії поліція провела обшук у готелі збірної Росії з біатлону

В Італії поліція провела обшук у готелі збірної Росії з біатлону

В Італії поліція провела обшук у готелі збірної Росії з біатлону biathlonworld.com

В суботу, 22 лютого, італійська поліція провела обшук у готелі, де розміщена російська збірна з біатлону, яка бере участь у чемпіонаті світу в Антгольці. Про це повідомляє La repubblica.

Згідно з повідомленням, правоохоронці обшукали помешкання 28-річного російського біатлоніста Олександра Логінова й допитали спортсмена. Операцію провели через підозру в порушенні Логіновим антидопінгових правил, кажуть у прокуратурі.

Під час обшуку в Логінова конфіскували деякі його особисті речі, зокрема, мобільний телефон та ноутбук. Обшук було проведено також в номері особистого тренера Логінова – Олександра Касперовича.

У Міжнародному союзі біатлоністів (IBU) заявили, що підтримують дії італійських правоохоронців. Утім, від подальших коментарів у IBU відмовилися з огляду на те, що розслідування ще триває.

Раніше інформагенція новин "Інтерфакс" повідомила, посилаючись на власні джерела, що причиною перевірки у Касперовича стало те, що тренер "ходив з чужої акредитацією там, де не можна". Деякі ЗМІ поширили інформацію, що Касперович мав українську акредитацію. На це негайно відреагував президент федерації біатлону України Володимир Бринзак. Він спростував повідомлення про те, що Касперович приїхав на Чемпіонат світу з українською акредитацією.

"У Касперовича не могли знайти нашої акредитації, тому що у нього її немає. (…) це якісь чутки, що у нього знайшли і забрали нашу акредитацію", - заявив Бринзак порталу Tribuna.com. "Могла бути ситуація, що він міг взяти чиюсь акредитацію, щоб потрапити на трасу. Таке допускаю, але щоб у нього знайшли нашу акредитацію в кімнаті, то це нереально. Це вже все обросло чутками. Не було так, як там пишуть", – сказав Бринзак, цитує "Інтерфакс-Україна".

Що відомо:

  • 10 липня 2015 року Олександра Логінова рішенням IBU було дискваліфіковано до 25 листопада 2016 року. Причина – виявлення в пробі, взятій у нього в 2013 році, забороненого препарату – рекомбінантного еритропоетину. Усі спортивні результати спортсмена, починаючи з моменту взяття проби в листопаді 2013 року, було визнано недійсними.
Категорії