"Динамо" розгромило "Десну" та повернуло собі лідерство в чемпіонаті України: відео ФК "Динамо"

Кияни випердили чернігівців за очками.

Чинний чемпіон України "Динамо" завдало поразки "Десні" (4:0) у матчі 5-го туру української Прем'єр-ліги з футболу.

Матч "Динамо" та "Десни" став битвою лідерів у п'ятому турі чемпіонату України. Кияни, втративши очки у четвертому турі проти "Інгульця" (1:1) пропустили вперед "Десну", яка за підсумками чотирьох турів мала максимум набраних балів - 12.

Головною зміною у складі "Динамо" стала відсутність голкіпера Георгія Бущана. Воротар зазнав пошкодження, через що його місце зайняв Денис Бойко. З перших хвилин вийшов і півзахисник Денис Антюх, а ось у запасі опинився білоруський нападник Ілля Шкурін.

Стартові півгодини матчу пройшли за активної гри у виконанні обох команд. "Динамо" частіше володіло м'ячем, у той час, як "Десна" контратакувала.

На 32-й хвилині "Динамо" відкрило рахунок: Віталій Буяльський після передачи Миколи Шапаренка пробив точно в дальній верхній кут воріт "Десни".

Через п'ять хвилин перевага "Динамо" склала вже два м'ячі. Арбітр Ігор Пасхал завдяки перегляду відеоповтору зафіксував пенальті на Віталію Буяльському, який реалізував Віктор Циганков.

На старті другого тайму на полі вийшов новачок Ілля Шкурін. Його активність дозволила Буяльському відзначитися вдруге: Тарас Завійський у боротьбі з білоруським форвардом помилився зі скидкою м'яча, чим скористався Буяльський, що точно пробив у кут.

На 79-й хвилині рахунок став 4:0. Після подачі з кутового пробивав головою той-таки Шкурін. М'яч влучив у Завійського, від якого і залетів у сітку - взяття воріт зарахували саме як автогол.

"Динамо" намагалося ще збільшити свою перевагу, але у підсумку зупинилося на чотирьох м'ячах. 4:0 - кияни перемагають та повертають собі лідерство у чемпіонаті України.