Уродженка Івано-Франківська Людмила Лузан завоювала дві медалі на світовому Суперкубку Федерація каное України

Уродженка Івано-Франківська Людмила Лузан завоювала дві медалі на Суперкубку міжнародної федерації каное, який відбувся в американському місті Оклахома. Про це інформують на сайті федерації каное України.

24-річна каноїстка Людмила Лузан виборола "золото" на дистанції 350 м і "бронзу" на дистанції 1 000 м (з однією перебіжкою).

Змагання розпочалися із дистанціїї 1 000 метрів. Серед каноїсток Людмила Лузан фінішувала третьою, слідом за Венсан-Лапойнт, як і на Олімпійських іграх.

Після цієї дистанції каноїстки мали майже шість годин відпочинку. Тоді вони готові були позмагатися на дистанціїї 350 м, яка проходила за токійською схемою з чвертьфіналами.

Уродженка Івано-Франківська Людмила Лузан завоювала дві медалі на світовому СуперкубкуФедерація каное України

Українські каноїстки потрапили в один півфінал. Вийти вдвох у фінал не вдалося: Людмила стала першою, в напруженій боротьбі випередивши переможницю на тисячні Марію Майлярд із Чилі.

У фіналі Людмила Лузан не залишила жодного шансу суперницям. На позначці 250 м вона везла Венсан 0,7 секунди, а на фінішній стометрівці ще додала у швидкості. Підсумкова перевага майже 1,4 секунди – 1.25,956 проти 1.27,309. Також спортсменка отримала приз – 4 670 доларів.

Загалом українські веслувальниці на змаганнях здобули чотири медалі – одну золоту та три бронзові.