На Чемпіонаті України з пляжного волейболу сумчанки посіли четверте місце

На Чемпіонаті України з пляжного волейболу сумчанки посіли четверте місце Фото: Miguel Teirlinck

У Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з пляжного волейболу серед спортсменів до 16 років. Участь у змаганнях, які тривали з 19 по 22 серпня, в основній сітці взяли по 32 пари юнаків і дівчат. Сумщину представляли Поліна Виприцька та Катерина Сидоренко.

Сумська пара 22 серпня поступилась у півфіналі парі з Держані вероніка Пекнич та Софія Приймачук у двох партіях – 14:21 та 12:21.

У матчі за "бронзу" сумчанки зустрілись з Анною-Марією Гошлик з Нового Роздолу та Анною Бойко Нової Каховки. Сумчанки поступились у "бронзовому" матчі у трьох партіях – Поліна та Катерина виграли першу партію (21:18) і програли дві наступні (8:21 та 11:15). У підсумку сумчанки зупинились у кроці від медалей посівши четверте місце з 32 команд.

• Сумські хокеїсти здобули срібло на турнірі до Дня Незалежності.