Миколаївський поліцейський здобув особисту першість у турнірі з рукопашного бою

Миколаївський поліцейський здобув особисту першість у турнірі з рукопашного бою Фото: Нацполіція

У турнірі із рукопашного бою на "Кубок президента України" в категорії до 65 кг перше місце посів сержант поліції Андрій Поднебеснов.

Про це повідомив Відділ комунікації поліції Миколаївської області.

У турнірі, який відбувся 21 серпня, правоохоронці та військові змагалися у семи вагових категоріях із застосуванням технік із різних видів єдиноборств.

Національну поліцію представляла збірна команда правоохоронців із різних областей країни, до складу якої увійшов миколаївський поліцейський.

Миколаївський поліцейський здобув особисту першість у турнірі з рукопашного боюФото: Всеукраїнська федерація рукопашного бою

Андрій Поднебеснов

Інструктор з особистої безпеки тренінгового центру головного управління Нацполіції Андрій Поднебеснов виборов першість у категорії до 65 кг.

• 21 серпня у столичному Палаці Спорту до 30-річчя Незалежності України відбувся турнір із рукопашного бою на "Кубок Президента України" серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних служб, Збройних Сил України.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.