Троє харків'янок завоювали "золото" на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат

Доповнено
Троє харків'янок завоювали "золото" на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат Федерація боксу України/Facebook

13-річні Кіра Макогоненко та Уляна Безфамільна, Юлія Ступакова з Харкова завоювали золоту медаль на Чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат.

Змагання проходили з 12 по 20 серпня у Боснії і Герцеговині у місті Сараєво.

Макогоненко перемогла спортсменку з Росії у ваговій категорії 42 кг та принесла українській збірній першу золоту медаль, повідомили в Українській федерації боксу.

Другу золоту медаль здобула 13-річна Уляна Безфамільна у ваговій категорії 46 кг. Вона перемогла суперницю з Росії у фіналі чемпіонату.

Третє "золото" принесла Юлія Ступакова у ваговій категорії 54 кг. Вона теж здолала у фіналі російську спортсменку.

Загалом у змаганнях взяли участь 274 спортсмени з 25 країн.

Збірна України завоювала 23 медалі з 29 можливих:

• "Золото" — 7;
  • "Срібло" — 9;
  • "Бронза" — 7.

Українська збірна посіла друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків та дівчат.