Збірна України серед спортсменів з вадами зору двічі перемогла "газовиків" у Сумах Суспільне Суми

Збірна команда України з футзалу серед спортсменів з вадами зору виграла два товариські матчі у команди "Сумигаз". Відбулись вони 19 та 20 серпня. 19 серпня збірники перемогли з рахунком 5:2.

У першому таймі збірна команда України забила тричі у ворота "газовиків". Відкрив рахунок сумчанин Ілля Лубашев. Після цього Богдан Бадло з Тернополя подвоїв перевагу. Третій гол у ворота "СумиГазу" забив інший сумчанин – Антон Гавриленко.

Збірна України серед спортсменів з вадами зору двічі перемогла "газовиків" у СумахСуспільне Суми

Наприкінці першого тайму і з першої хвилини другого "СумиГаз" грав з п’ятим польовим, але забити так і не зміг. Натомість "збірники" відзначились ще двічі. Спочатку гол у ворота сумської команди забив Роберт Тремба з Чернігова, а після цього Бадло оформив дубль. У підсумку 5:0 на користь збірної команди України. Капітани команд гру прокоментували так.

"На жаль, ми зібрались перший раз за пів року. Спочатку була перевірка боєм для нашої команди. З цією задачею впорались. Фізичні кондиції будемо добирати по ходу підготовки", – говорить капітан команди "Сумигаз" Руслан Дядченко.

"Друга гра вже була. До цього три дні були тести, навантаження. Тому – головна задача була без травм", – каже капітан збірної України серед спортсменів з вадами зору Олександр Гетманов.

Збір збірної команди України триватиме у Сумах до 2-го вересня.