Найшвидший забіг та світовий рекорд Усейна Болта на 200 метрів: відео

Найшвидший забіг та світовий рекорд Усейна Болта на 200 метрів: відео AP

Як це було.

Легендарний ямайський бігун Усейн Болт рівно 12 років тому став автором світового рекорду у бігу на 200 метрів. На змаганнях у Берліні Болт подолав цю дистанцію за 19.19 секунд.

Ямайський бігун покращив свій же рекорд, встановлений рік перед цим на Олімпійських Іграх у Пекіні у 2008 році. Світовий рекорд Болта тримається й на сьогоднішній день, ніхто зі спортсменів його не перевершив.

Повне відео рекордного забігу Усейна Болта

Світовий рекорд Болта на дистанції 200 метрів став другим, встановленим на турнірі в Берліні. Тоді ж йому вдалося показати найкращий результат на стометрівці.

• Усейн Болт - 8-разовий олімпійський чемпіон, тричі вигравав золото на 100 та 200 метрів.
  • Болт - автор світового рекорду на 100 метрів (9.58 сек) та 200 метрів (19.19 сек).
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика