Це був дуже тяжкий шлях. Запорізька тхеквондистка Вікторія Марчук про підготовку до Паралімпіади

Це був дуже тяжкий шлях. Запорізька тхеквондистка Вікторія Марчук про підготовку до Паралімпіади

Ексклюзивно
Це був дуже тяжкий шлях. Запорізька тхеквондистка Вікторія Марчук про підготовку до Паралімпіади

Цьогоріч серед видів спорту на Паралімпіаді-2020 у Токіо буде вперше представлене тхеквондо. Українську збірну представлятимуть троє спортсменів, серед них двоє запоріжанок — Вікторія Марчук та Юлія Липецька.

Кореспонденти Суспільного Запоріжжя поспілкувалися з Вікторією Марчук, заслуженою майстринею спорту України, дворазовою чемпіонкою світу та триразовою чемпіонкою Європи. Токіо-2020 для неї буде першим олімпійським досвідом.

За словами спортсменки, підготовка до Паралімпіади триває вже близько року. Тренувалися спочатку у Чернігові, потім у Дніпрі та Запоріжжі, подорожували на збори у Туреччину. На останньому етапі перед вильотом у Токіо, Вікторія, яка живе у місті Вільнянськ, щодня їздила до тренувального залу в обласний центр.

"Мені півтори години треба, щоб дістатися залу. Кожен день туди-сюди. Зранку виїжджаю, а ввечері вже пізно повертаюся додому", — розповідає спортсменка.

Вікторія розповідає: з дитинства, коли ще навіть не знала, яким видом спорту займатиметься, мріяла потрапити на Паралімпіаду.

"Я до цього йшла, розуміла що я вже буду на Паралімпійських іграх, тому що я перший номер у світовому рейтингу, тому я знала, що туди потраплю. Але коли вже остаточно сказали, то це були неймовірні емоції. Я була дуже-дуже щасливою. Я дотепер вражена від цього і вже хочу туди потрапити. Це найкращий, мабуть, подарунок для спортсмена".

22 серпня тхеквондистка відлітатиме до Токіо. Зізнається, що готується сумлінно, бо дуже хоче отримати медаль. Якщо це станеться — боїться розплакатися від щастя:

"Це був дуже тяжкий шлях, тому що то зі здоров’ям проблеми, то ще щось. За місяць у мене було зламане, ще досі не зовсім зажило, ребро. З ногою є проблеми. Але я зараз думаю, якщо я виграю, не знаю що буду робити. Думаю, що це буде така радість, що я не знаю, які у мене будуть емоції".

Читайте також: Хто зі спортсменів представлятиме Запорізьку область на Паралімпіаді в Токіо
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів