У США продають місце у склепі біля Мерилін Монро і Г'ю Гефнера за $2 млн

У США продають місце у склепі біля Мерилін Монро і Г'ю Гефнера за $2 млн

У США продають місце у склепі біля Мерилін Монро і Г'ю Гефнера за $2 млн

Місце в склепі поряд з Мерилін Монро і Г'ю Гефнером продається за $2 млн. Раніше воно було зарезервоване за бродвейським композитором Джеррі Германом, але коли він помер у 2019 році, його поховали на іншому кладовищі, в Нью-Джерсі, поруч з матір'ю. Про це повідомляє видання New York Post.

Склеп розташований в Меморіальному парку Pierce Brothers Westwood Village в Лос-Анджелесі. Крім Монро і Гефнера, там також поховані американська актриса українського походження Наталі Вуд і драматург Трумен Капоте.

У 1997 році гранітний склеп був придбаний театральним композитором і поетом Джеррі Германом (відомий створенням музики до бродвейських мюзиклів "Хелло, Доллі!", "Молоко і мед" і "Клітка для диваків") за $75 тис після того, як йому поставили діагноз ВІЛ. Згодом Герман передумав, попросив поховати його в Нью-Джерсі поруч з матір'ю. З появою інгібіторів здоров'я пана Германа поліпшилося, і він помер природною смертю у віці 88 років.

У США продають місце у склепі біля Мерилін Монро і Г'ю Гефнера за $2 млн

Меморіальний парк Pierce Brothers Westwood Village в Лос-Анджелесі

Але наразі сім'я музиканта хоче продати невикористаний склеп, встановивши ціну за нього в пару мільйонів доларів. "Є Мерилін Монро, Г'ю Гефнер, потім склеп Джеррі. Він поруч з двома найсексуальнішими людьми, які коли-небудь жили", – зазначила хрещениця композитора Джейн Доріан.

Засновник Playboy Г'ю Гефнер придбав місце поряд з актрисою Монро за $75 тис. ще у 1992 році – так він хотів вшанувати її пам'ять. Мерилін Монро була на обкладинці найпершого випуску журналу для дорослих.

Брокер по кладовищах з Лос-Анджелеса Барон Чу має сумніви, що родина композитора зможе продати склеп поруч з Монро та Гефнером за такі великі гроші. За його словами, в Каліфорнії достатньо подібних локацій, але більшість заможних людей хочуть бути поховані поруч зі своїми родичами. Як приклад схожого тривалого продажу Чу назвав місце поруч з могилою співака Майкла Джексона, за яке просять $80 тис, що значно нижче за початкову ціну, озвучену кілька років тому.

"Можливо, але малоймовірно, що мегафанат заплатить мільйони за склеп поруч з міс Монро і містером Гефнером", – сказав він.

Читайте також

У Києві почали відновлювати горельєф "Стіна Пам‘яті"

У Києві встановлять скульптурну композицію Івану Франку – Кличко

У Прип'яті обладнають музей та відновлять вітражі

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше