Квиток на чемпіонат світу. Одеські борці завоювали 5 медалей Кубку України

Квиток на чемпіонат світу. Одеські борці завоювали 5 медалей Кубку України Пресслужба НОК в Одеській області

Спортсмени з Одеської області завоювали 5 медалей на Кубку України з вільної боротьби, який відбувся у Львові. Двоє борців, які здобули золоті нагороди, візьмуть участь у чемпіонаті світу, повідомили в пресслужбі Національного олімпійського комітету Одещини.

"Золото" змагань вибороли учасник Олімпійських ігор у Токіо Василь Михайлов (категорія "до 79 кг") та борець Магамед Закарієв (категорія "до 97 кг").

Михайлов виступав під керівництвом тренерів Андрія Панаітова та Петра Карабаджака. На шляху до фіналу борець переміг Євгенія Дубового (Львівська область), Тимура Романюка (Волинська) та Дмитра Ткаченка (Сумська).

Квиток на чемпіонат світу. Одеські борці завоювали 5 медалей Кубку УкраїниПресслужба НОК в Одеській області

Переможець змагань Василь Михайлов із тренером та суперниками.

У фінальному поєдинку одеський спортсмен зустрівся з представником Хмельниччини Рустамом Русаєвим. "Золото" Михайлов здобув вже у другій "трихвилинці", перемігши суперника з рахунком 8:1.

Магамеда Закарієва тренують Костянтин Станков та Анзор Мальцагов. У першому раунді борець зустрівся зі своїм земляком Іваном Маліном. Далі Закарієв переміг киянина Богдана Грицая та ще одного одеського "колегу" Дмитра Хорошуна. У фіналі борець безапеляційно переміг суперника з Київщини Василя Сову – 12:1.

Магамед Закарієв разом із тренерами та суперниками.

Завдяки "золоту" Василь Михайлов та Магамед Закарієв отримали право взяти участь у чемпіонаті світу, який відбудеться у норвезькому місті Осло протягом 2-10 жовтня.

Бронзові медалі Кубку України завоювали Олександр Ткаченко з міста Южне (категорія "до 59 кг", тренер Володимир Веремійчук), а також одеські борці Сергій Терзі ("до 57 кг", тренери Іван Петков та Андрій Панаітов) та Олександр Вишняк ("до 74 кг", тренери Беслан Туштаров і Дан Статник).