У паралімпійському селищі Токіо зафіксували перший випадок захворювання COVID-19. Що про це відомо

У паралімпійському селищі Токіо зафіксували перший випадок захворювання COVID-19. Що про це відомо

У паралімпійському селищі Токіо зафіксували перший випадок захворювання COVID-19. Що про це відомо AP

Поки що у спортсменів хворобу не виявили.

Оргкомітет Токіо-2020 повідомив про перший зафіксований випадок захворювання коронавірусом у паралімпійському селищі перед стартом Ігор.

У вівторок, 17 серпня, у Токіо відкрилося паралімпійське селище. У ньому проживатимуть спортсмени, а також тренери та інший персонал, який допомагатиме їм під час Ігор.

Як і перед Олімпіадою-2020, паралімпійське селище побудоване у форматі "бульбашки". Перед цим у Японії було зафіксовано 546 випадків захворювання коронавірусом серед осіб, які так чи інакше були пов'язані з Олімпіайськими Іграми.

Тепер перший позитивний випадок було виявлено і перед Паралімпіадою. Як повідомили у Оргкомітеті Токіо, позитивний результат тесту на коронавірус отримав один із робітників у паралімпійському селищі, причому хворий не є резидентом Японії. Його вже помістили на 2-тижневий карантин.

Загалом кількість випадків захворювання коронавірусом у селищі зросла до 16. Поки що хворобу не виявляли у спортсменів.

Токіо продовжує перебувати під надзвичайним станом. Через це Паралімпіада-2020 відбуватиметься у столиці Японії та трьох найближчих префектурах без глядачів.

Читайте також: Паралімпіада-2020 проходитиме без уболівальників у Токіо та найближчих містах

Що відомо

  • За останню добу в Токіо виявили 5386 випадків захворювання коронавірусом, по всій Японії це число сягає майже 24 тисяч.
  • Через пандемію коронавірусу уряд Японії прийняв рішення відмовитися від права на проведення гран-прі Формули-1 у 2021 році.
Читайте також: Гран-прі Формули-1 у Японії скасовано. У чому причина та як виглядає календар гонок
  • Токіо перебуває під надзвичайним станом з 12 липня через зростання кількості випадків захворювання коронавірусом, зокрема поширення штаму дельта.
  • На Паралімпіаді-2020 змагатимуться 4400 спортсменів з 160 країн світу. Україна на Іграх у Токіо буде представлена 145 спортсменами.

Що далі

  • Літні Паралімпійські Ігри пройдуть з 24 серпня по 5 вересня.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів