Стрімер провів трансляцію, в якій чат керував ним, як персонажем гри The Sims

Стрімер провів трансляцію, в якій чат керував ним, як персонажем гри The Sims

Стрімер провів трансляцію, в якій чат керував ним, як персонажем гри The Sims

18 серпня Джеремі Геррінгтон, який стрімить на платформі Twitch під ніком Jerma985, влаштував незвичайну трансляцію в дусі "симулятора життя" The Sims, в якій гравці керують одним або декількома персонажами – сімами, піклуються про їхній добробут, розвивають їхні навички, зміцнюють зв'язки з іншими персонажами та облаштовують житло.

Це була перша і "навчальна" трансляція, в якій чат керував стрімером, як персонажем The Sims. "Керування" було виконано у вигляді кнопок для голосування. У денний час на екрані з'являлися варіанти дій, які можна виконати, і Jerma виконував той, за який проголосувала більшість глядачів.

Стример провів трансляцію, в якій чат керував ним як персонажем гри the Sims

Коли Джеремі засинав, перед глядачами трансляції відкривалося вікно покупок. Спочатку голосували за категорію товарів, потім за сам товар. Після цього проводилося голосування за кімнату, в якій потрібно його розмістити – функціонал стріму дозволяв глядачам вказати на будь-яке місце на екрані.

Хоча варіативність дій нагадує функціонал самої гри, інтерактивність та змога контролювати Джеремі стала причиною різних кумедних ситуацій. Наприклад, коли сантехнік приїхав лагодити унітаз, чат проголосував за те, щоб стрімер прийняв душ в тій же кімнаті (що звичайна річ для гри, але в реальному житті виглядає дивно).

В інший момент чат вирішив викликати клоунів, щоб підбадьорити Джеремі, ігровий показник настрою якого впав до нуля. В результаті клоуни влаштували хаос: вони випили все пиво з холодильника, обмазали дверні ручки та стали улюбленцями публіки.

Також глядачі в редакторі персонажа вибрали Джеремі незручну шапку, яку він одразу ж зняв. Тоді чат відмовлявся давати йому можливість помитися, поїсти та не купував йому ліжко до тих пір, поки він не надів її назад. Для цього навіть придумали гасло: "No hat – no bed" (Нема шапки – нема ліжка).

Сам Джеремі, чия харизма є важливою частиною шоу, підігрував публіці, міняв свою поведінку в залежності від показників і рухався карикатурно незграбно, як персонажі гри.

Інші дві трансляції "Doll House" (Ляльковий будиночок) заплановані на 20 і 21 серпня. Приєднатися до них можна на Twitch-каналі Джеремі.

Читайте також

Одеські пенсіонери встановили рекорд України з гри в Counter-Strike

Зарядка для мізків. Навіщо бабусям і дідусям треба почати грати у відеоігри

Відеоігри допомагають в лікуванні психічних розладів – дослідження

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше