Їдуть з добрим настроєм. Тренер збірної України з настільного тенісу про готовність до Паралімпіади

Їдуть з добрим настроєм. Тренер збірної України з настільного тенісу про готовність до Паралімпіади

Їдуть з добрим настроєм. Тренер збірної України з настільного тенісу про готовність до Паралімпіади Суспільне Запоріжжя

На Паралімпійських 2020 іграх у Токіо вісім спортсменів представлятимуть Україну у настільному тенісі, з них двоє запорізьких спортсменів. Разом зі збірною до Японії вирушає запоріжець Володимир Панасенко, який є тренером збірної України з цього виду спорту.

Кореспонденти Суспільного Запоріжжя поспілкувалися з тренером, щоб дізнатися більше про настрій спортсменів та особливості підготовки до Паралімпіади.

Довідка: Володимир Панасенко тренер збірної України з настільного тенісу, за основним місцем роботи працює на посаді директора дитячо-юнацької спортивної школи № 4 у Запоріжжі, також за сумісництвом працює тренером штатної команди національних збірних команд України з настільного тенісу в Укрцентрі «Інваспорт». Особистий тренер Максима Ніколенка майстра спорту України міжнародного класу, учасника ХІV та XV літніх Паралімпійських ігор у Лондоні та Ріо-де-Жанейро (2012, 2016 рр.), чемпіона та призера Чемпіонатів Європи та світу.

На питання про те, як Володимир Панасенко став тренером для паралімпійців, відповідає, що йому пощастило.

Мені пощастило зустріти на своєму шляху мого учня (Максима Ніколенка ред.), котрий зміг за короткий проміжок часу досягти дуже гарних результатів. Тобто я відчув, що можу це робити. Тому пішов по цій стезі, намагався покращити себе, вдосконалити, щоб бути кращим в цій справі.

Хто допомагає тренеру та де розташована база тренування

Це “Інваспорт”. Але я напряму працюю з Укрцентром. У нас кожного місяця збори в Чернігові. Завдяки цьому ми досягаємо високих результатів.

Раніше в Запоріжжі був манеж, який перейшов в приватні руки. Нині нам кажуть, що може буде своя база, її спробують побудувати у Запоріжжі. Все буде зроблено для "Інваспорту", спортсменів на цій базі будемо тренувати. Поки що, на жаль, такої немає, доводиться їздити до Чернігова, працювати з людьми з інвалідністю. Там є всі умови для того.

Їдуть з добрим настроєм. Тренер збірної України з настільного тенісу про готовність до ПаралімпіадиФото Володимира Панасенка

Збірна України з настільного тенісу перед вильотом до Токіо

Про складність такого виду спорту, як настільний теніс та настрій спортсменів

Взагалі, це дуже тяжкий вид спорту. Сьогодні ти граєш, а завтра вже ні. Дуже багато змінюється м’ячиків, столів, це умови змагань. Але наші спортсмени не здаються, намагаються досягти вищих висот. Будемо намагатися брати золото, якщо пощастить. Їдуть з добрим настроєм, будемо боротися.

На питання, чи вплине відсутність глядачів на гру його підопічних Володимир Панасенко каже так:

Взагалі-то це нам на руку, не будуть відволікати, для нас я вважаю, це буде добре. Адже допоможе нам сконцентруватися та досягти перемоги.

Читайте також: Хто зі спортсменів представлятиме Запорізьку область на Паралімпіаді в Токіо
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів