У США бейсболісту влучили м'ячем у голову зі швидкістю 160 км/год: відео

У США бейсболісту влучили м'ячем у голову зі швидкістю 160 км/год: відео

У США бейсболісту влучили м'ячем у голову зі швидкістю 160 км/год: відео AP

Гравець отримав травму ока, але перебував у свідомості.

Пітчер "Окленд Атлетікс" Кріс Бессітт отримав м'ячем у голову під час матчу проти "Чикаго Вайт Сокс" у американській бейсбольній лізі.

Інцидент із Бессіттом відбувся на старті зустрічі за рахунку 0:0. Пітчер намагався вибити з гри бейсболіста "Вайт Сокс" Браяна Гудвіна.

Бессітт кинув м'яча, який Гудвін відбив прямо йому в голову. Після цього пітчер "Атлетікс" упав на землю, а гра була призупинена.

Як з'ясувалося згодом, м'яч після удару Гудвіна влучив в око Бессітту. За статистичними даними, швидкість, з якою летів м'яч, склала 160 км/год.

Після влучання м'яча партнери Бессітта по команді одразу ж попросили допомоги у медиків. На рушникові, який медики тримали біля голови бейсболіста, було чимало крові.

БассіттAP

Покидав поле Бессітт на реанімобілі, який спочатку відвіз його у підтрибунне приміщення, а згодом - у лікарню. Менеджер "Атлетікс" Боб Мелвін повідомив, що бейсболіст перебуває у свідомості, але потребує подальшого обстеження, щоб оцінити стан після влучання м'яча.

"Бесс [Бессітт] при тямі, так було увесь цей час. Ми не думаємо, що його око є проблемою на даний момент. Схоже, що м'яч влучив під око. Йому нанесли декілька швів, але про потенційний перелом дізнаємося пізніше".

Що відомо

  • Бессітт - не перший бейсболіст, якому влучають м'ячем у голову у матчі МЛБ. У травні м'яч зі швидкістю 150 км/год влучив у голову гравцеві "Нью-Йорк Метс" Кевіну Піллару.
Читайте також: У США бейсболісту влучили м'ячем у голову зі швидкістю 150 км/год: відео
  • "Окленд Атлетікс" посідають п'яте місце в Американській лізі - 68 перемог, 52 поразки.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів