Корейського бейсболіста виправдали у допінг-справі через пояснення про сонцезахисний крем

Корейського бейсболіста виправдали у допінг-справі через пояснення про сонцезахисний крем

Корейського бейсболіста виправдали у допінг-справі через пояснення про сонцезахисний крем AP

Бейсболісту дозволено повернутися до виступів у професійному спорті.

Бейсболіста із Республіки Кореї виправдали по справі, пов'язаній зі звинувачуваннями у вживанні допінгу. Відповідне рішення було прийняте антидопінговим агентством Республіки Кореї, повідомляє видання Yonhap.

У червні антидопінгове агентство виявило заборонену речовину у зразку сечі, яку здав бейсболіст. Це меклофеноксат - препарат, який входить до списку заборонених Світовим антидопінговим агентством (WADA).

Меклофеноксат є стимулятором центральної нервової системи. Після виявлення речовини в організмі бейсболіста відсторонили, проте йому вдалося успішно оскаржити це рішення.

Як спортсмен пояснив наявність допінгу в організмі?

Бейсболіст подав апеляцію на рішення у липні, наголосивши, що ніколи свідомо не вживав жодних заборонених препаратів. Після цього у антидопінговому агентстві почали розглядати інші варіанти того, яким чином допінг міг опинитися в його організмі.

Меклофеноксат входить у склад речовин, які можна знайти у деяких харчових продуктах, а також шампунях та сонцезахисних кремах. Бейсболісту вдалося довести, що речовина потрапила в його організм саме через лосьйон.

У якості прикладу бейсболіст привів ситуацію з борцем MMA Робом Фонтом. У травні 2021-го у нього також знайшли допінг, проте йому вдалося виграти апеляцію схожим чином.

Після того, як антидопінгове агентство вислухало позицію спортсмена, а також отримало від нього журнал харчування, воно прийняло рішення зняти з нього всі звинувачення. Відповідне рішення щодо бейсболіста отримали його клуб, а також бейсбольна федерація.

Що відомо

  • Через особливості звинувачення ім'я бейсболіста, якого звинувачували у вживанні допінгу не повідомлялося.
  • Бейсболіст є гравцем команди "Дусан Беарз" - 6-разового чемпіона Республіки Кореї.
  • Раніше Незалежний трибунал виправдав по допінг-справі українську тенісистку Даяну Ястремську. Їй також вдалося довести, що заборонена речовина ненавмисно потрапила в організм.
Читайте також: Ястремська повертається в теніс. З неї зняли звинувачення у навмисному прийомі допінгу
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу