Чемпіонат України з легкої атлетики завершився у Сумах

Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні відбувся У сумах. Три дні приймав його Палац студентського спорту Сумського державного університету. У перші два дні змагань спортсмени Сумщини здобули дві медалі. В перший день Ігор Мусієнко штовхнув ядро на “золоту” медаль. А другого дня Олександр Погорілко у бігові на 400 метрів здобув “срібну” медаль”.

В останній день змагань, 22 лютого,у забігові на 3 000 метрів з перешкодами серед молоді, сумчанка Анастасія Лукашевич показала третій час і виборола “бронзу”. На дистанції 60 метрів з бар’єрами кращий час показала уродженка Сум Анна Плотіцина, яка зараз представляє Київську область.

Команда дівчат Сумської області в естафеті 4х400 метрів показали шостий час в загальному заліку. Але у своєму забігові Вікторія Луніка, Ірина Коваль, Дарина Маслюк та Анна Цибульнік показали кращий результат і стали кращими серед молоді.

Сумська чоловіча естафетна четвірка, у складі якої - Сергій Сергієнко, Євген Швець, Ярослав Демченко та Олександр Погорілко, виграла свій забіг і принесла збірній комнаді Сумської області “золоту” медаль. Сумчани на 86 сотих обійшли команду Донецької області.