Срібна призерка Олімпіади-2020 виставила медаль на благодійний аукціон

Срібна призерка Олімпіади-2020 виставила медаль на благодійний аукціон

Срібна призерка Олімпіади-2020 виставила медаль на благодійний аукціон AP

Вчинок спортсменки допоміг зібрати кошти на операцію дитині.

Срібна призерка Олімпіади у Токіо Марія Андрейчик виставила на благодійний аукціон медаль, яку виграла на Іграх у 2020 році.

Андрейчик змагалася на другій для себе Олімпіаді. У Ріо-де-Жанейро польська легкоатлетка посіла четверте місце, змагаючись у секторі метання спису.

Через п'ять років Андрейчик виступила на Олімпіаді у Токіо, де змогла стати срібною призеркою. І тепер виставила її на благодійний аукціон.

Що сталося?

Андрейчик вирішила виставити медаль на аукціон і отримані кошти перерахувати на допомогу хлопчику, який потребує 150 тисяч євро заради операції на серці.

У минулому сама легкоатлетка мала проблеми зі здоров'ям. Вона одужала після діагнозу раку кістки, який отримала у 2018 році.

"Істинна цінність медалі завжди залишиться у серці. Медаль - це лише предмет, але вона може мати більшу вартість для інших. Це "срібло" може врятувати життя замість того, щоб бути просто заради колекції. Ось, чому я вирішила виставити її на аукціон та допомогти хворим дітям".

Відомо, що аукціон за участю польської легкоатлетки уже закінчений. Медаль отримає мережа магазинів удома, а сам аукціон було завершено достроково для того, щоб сім'я хлопчика отримала гроші як можна скоріше.

Андрейчик - не перша олімпійська спортсменка, яка продала свою медаль з метою благодійності. У 2016-му інший польський легкоатлет Пьотр Малачовські продав срібну нагороду, яку отримав у секторі метання диску, щоб оплатити операцію дитині з раком ока.

Читайте також: Наомі Осака віддасть гроші за турнір у Цинциннаті постраждалим від землетрусу в Гаїті

Що відомо

  • Результат Андрейчик на Олімпіаді-2020 - найкращий у її кар'єрі на такому рівні. При цьому на Іграх у Ріо-де-Жанейро вона метнула спис далі на 17 сантиметрів - 64.78 метри.
  • Особистий рекорд Андрейчик у метанні списа складає 71.40 метри. Його вона встановила на турнірі у Хорватії у 2021 році, оновивши національний рекорд.
  • Польща на Олімпійських Іграх у Токіо здобула 14 нагород.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика