Гравця турецького "Галатасарая" вилучили з поля через бійку з одноклубником. Як це сталося: відео

Гравця турецького "Галатасарая" вилучили з поля через бійку з одноклубником. Як це сталося: відео

Гравця турецького "Галатасарая" вилучили з поля через бійку з одноклубником. Як це сталося: відео ФК "Галатасарай"

Перед вилученням інцидент переглянули за допомогою відеоповтору.

Гравця турецького клубу "Галатасарай" Маркао вилучили з поля через бійку із власним одноклубником під час матчу чемпіонату.

"Галатасарай" розпочав виступи у чемпіонаті Туреччини, здобувши перемогу проти "Гіресунспора" з рахунком 2:0. Обидва м'ячі були забиті командою ще до перерви.

Попри перемогу, "Галатасараю" довелося півгодини грати вдесятьох. І відбулося це після того, як один із футболістів вдарив одноклубника.

Що трапилося?

Інцидент із бійкою відбувся на 61-й хвилині. Захисник Маркао вдарив головою свого партнера по команді Керема Актуркоглу, після чого намагався нанести йому ще кілька ударів.

Футболістів "Галатасарая" розняли одноклубники, після чого арбітр розпочав перегляд епізоду за допомогою системи відеоповтору. І прийшов до висновку, що Маркао став ініціатором бійки, за що й показав йому червону картку.

Очікується, що це покарання не стане остаточним. За правилами турецької ліги, подібні інциденти вважаються "нападом" на футболіста, за що на Маркао може очікувати ще більш тривала дискваліфікація - від п'яти до десяти матчів.

Головний тренер "Галатасарая" Фатіх Терім зазначив, що клуб прийме власне рішення щодо інциденту за участі Маркао. Хоча сам гравець, за його словами, вибачиться перед партнерами за свою поведінку.

"Клуб прийматиме усі необхідні заходи, які вважатиме за потрібне. Маркао вибачиться перед Керемом та рештою команди за свою поведінку".

Хто такий Маркао?

  • 25-річний бразильський футболіст, що виступає за "Галатасарай".
  • У "Галатасарай" Маркао перейшов у 2018 році з португальського клубу "Шавеш", після цього провів 102 матчі за турецьку команду у всіх турнірах.
  • До переїзду у Європу Маркао виступав у Бразилії за "Аваї", "Атлетико Паранаенсе", "Гваратінгету", "Ферровіарію" та "Атлетико Гойяніенсе".
  • У сезоні 2020/21 Маркао разом із "Галатасараєм" стали віцечемпіонами Туреччини, програвши лише за особистими зустрічами.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейТрансляція ЧС з футзалу