Склад юніорської збірної України з легкої атлетики на чемпіонат світу U20: хто змагатиметься в Кенії

Склад юніорської збірної України з легкої атлетики на чемпіонат світу U20: хто змагатиметься в Кенії

Склад юніорської збірної України з легкої атлетики на чемпіонат світу U20: хто змагатиметься в Кенії European Athletics

У заявці 22 легкоатлети.

Збірна України оголосила склад на юніорський чемпіонат світу з легкої атлетики, який відбудеться у кенійському Найробі. Це змагання для атлетів до 20-ти років, змагатися можуть спортсмени народжені з 2002 по 2005 роки.

Загалом склад збірної України складається з 22-х атлетів, серед яких 14 дівчат та 8 хлопців. У заявку увійшли усі три призери юніорського чемпіонату Європи, який у липні відбувався в Таллінні - метальник спису Артур Фельфнер, бігунка на 800 метрів Світлана Жульжик та стрибун з жердиною Олександр Онуфрієв.

Читайте також: 17-річний українець Фельфнер розгромив суперників й виграв "золото" юніорського Євро у метанні спису

У порівнянні з Євро склад України менший на 18 атлетів: у Таллінні змагалися 40 спортсменів, у Найробі - 22.

Склад збірної України

  • Дівчата: Яніна Юрченко (100 м), Анна Орлова та Тетяна Харащук (обидві - 400 м), Світлана Жульжик (800 м), Крістіна Юрчук (100 м/б), Валерія Шоломицька та Юлія Луцька (сп. ходьба, 10000 м), Вероніка Крамаренко та Марія Алейнікова (стрибки у висоту), Марія Горєлова (стрибки у довжину), Анна Костенко та Альона Часс (потрійний стрибок), Єріка Лукач (метання спису), Валерія Мухоброд (семиборство)
  • Хлопці: Олександр Сосновенко (100 м), Ростислав Голубович (400 м/б), Тарас Корецький та Микола Рущан (сп. ходьба, 10000 м), Роман Петрук (стрибки у висоту), Олександр Онуфрієв та Нікіта Строгалєв (стрибки з жердиною), Артур Фельфнер (метання спису)

Юніорський чемпіонат світу відбудеться з 17 по 22 серпня. Усього буде розіграно 44 комплекти нагород, за які боротимуться 973 спортсмени.

Деякі країни - зокрема, США, Велика Британія та Німеччина - відмовилися від участі у цьому чемпіонаті світу, їх представники не виступатимуть у Найробі.

Що відомо

  • На юніорському чемпіонаті світу-2018 Україна завоювала три медалі: "золото" Аліни Шух у семиборстві, "срібло" Михайла Кохана та "бронзу" Михайла Гаврилюка у метанні молота.
  • Юніорський чемпіонат світу мав відбутися у 2020 році, однак був перенесений через пандемію. У попередньому році на цьому турнірі могла б виступати Ярослава Магучіх, але уже в 2021 році вона не підходить за віковими обмеженнями.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетикаУсик - ДжошуаЛіга чемпіонів