12-разова чемпіонка світу зі снукеру зіграє проти ексхлопця на професійному турнірі. Як це можливо

12-разова чемпіонка світу зі снукеру зіграє проти ексхлопця на професійному турнірі. Як це можливо

12-разова чемпіонка світу зі снукеру зіграє проти ексхлопця на професійному турнірі. Як це можливо Alamy Stock Photos

Снукеристи мають зустрітитися між собою на професійному рівні.

Марк Аллен та Ріенн Еванс - два професійні снукеристи. 35-річний Аллен - 5-разовий чемпіон мейджор-турнірів та 12-й у світовому рейтингу чоловічого снукеру. 35-річна Еванс - 12-разова чемпіонка світу та найкраща гравчиня серед жінок.

У проміжок з 2005 та 2008 роки Аллен та Еванс були партнерами. За цей період у них народилася донька, проте у 2008-му пара розійшлася.

Через 13 років після цього снукеристи зустрінуться між собою. Але цього разу у професійній площині.

Що трапилося?

Починаючи з понеділка, 16 серпня, у Великій Британії розпочинається турнір British Open - змагання, що не відбувалися впродовж 17 років. На них братимуть участь професійні снукеристи, а також снукеристки.

Весною організацією світового снукеру було прийняте рішення щодо запрошення у тур найкращих спортсменок у межах програми розвитку жіночого виду спорту. Оньї Ин з Гонконгу й британка Еванс отримали відповідні запрошення.

British Open стане другим професійним турніром серед чоловіків, на якому змагатиметься й Еванс. Відповідне право вона здобула у 2021 році і вже взяла участь на турнірі Championship League, де припинила виступи на груповій стадії.

Еванс має право на виступи на чоловічих професійних турнірах упродовж двох років. А у першому колі British Open зіграє проти свого ексхлопця.

У яких відносинах Еванс та Марк Аллен?

Після розриву Аллен повідомляв, що тривалий час перебував у депресії та деякий час навіть не виходив з дому. Згодом він одружився на іншій жінці, з якою розлучився у 2020-му.

У квітні 2021-го Аллен та Еванс також зустрілися під час змагань зі снукеру. Щоправда, тоді чемпіонка світу виступала в якості експерта на телебаченні. Аллен, побачивши Еванс у залі для гри, вимагав BBC вигнати її перед початком матчу - його прохання задовільнили.

Як з'ясувалося згодом, Еванс у момент матчу Аллена вимагала від нього збільшення аліментів на дочку, на що снукерист відповів відмовою, а потім оголосив себе банкротом.

Попри це, обидва снукеристи не мають наміру зніматися з турніру через жеребкування. Хоча й засмучені тим, що трапилися.

"Обидва гравці засмутилися через жереб. Я вже давно знайомий з ними, для них це жах. Упевнений: вони хочуть як можна скоріше закінчити з цим і рухатися далі. Хоча зрозуміло, чому їхній матч викликав таку зацікавленість. Багато людей увімкнуть телевізор, щоб насолодитися драмою", - зазначив інший учасник турніру Шон Мьорфі.

Що відомо

  • На British Open візьме участь й чинний чемпіон турніру - Джон Гіггінс перемагав на ньому 17 років тому.
  • Серед інших учасників турніру - 15-річний українець Юліан Бойко. У першому колі він зіграє проти англійця Ентоні Гемілтона.
Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика