Падіння до крові норвезького біатлоніста, яке забрало у нього місце на подіумі: відео

Падіння до крові норвезького біатлоніста, яке забрало у нього місце на подіумі: відео

Через це падіння Тарьєй Бьо зійшов з дистанції.

Новий біатлонний сезон відкривала шоу-гонка у Вісбадені - це одна з найбільших подій у світі літнього біатлону, яка щороку відбувається у німецькому місті Вісбаден.

Переможцями гонки у 2021 році стали Доротея Вірер та Йоганнес Бьо, українські біатлоністи фінішували у топ-5. Але чи не найбільше уваги було прикуто до норвежця Тарьєй Бьо, який не зміг фінішувати у гонці.

Тарьєй йшов на другому місці після останньої стрільби та мав забирати цю позицію. Однак у нього відпали обидва лижороллери на останньому колі - він впав на землю, розбив тіло до крові та зійшов з дистанції.

  • Дивіться відео падіння Тарьєй Бьо

Це було не перше падіння Тарьєй - він зміг піднятися після першого, коли у нього відпав один лижороллер. Однак після другого піднятися уже не зміг.

Після гонки Бьо-старший виклав фото у соцмережах з усіма своїми ранами. І відзначив, що виніс три уроки з гонки: одягати шолом, не використовувати таке кріплення, не дозволити брату-переможцю отримати усю увагу.

Читайте також: Обидва українці у топ-5, перемоги Вірер й Й. Бьо, падіння Т. Бьо. Що сталося на біатлоні у Вісбадені
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо