У Франції футболіст знепритомнів під час матчу чемпіонату. Що відомо про його стан

Гравець намагався після цього продовжити гру, але його замінили.

Під час поєдинку чемпіонату Франції на полі знепритомнів футболіст. Відбулося це у грі між "Марселем" та "Бордо" у другому турі французької Ліги 1.

Інцидент відбувся на початку поєдинку між командами. На шостій хвилині гравці "Марселя" отримали право на штрафний удар, який намагався виконати півзахисник Дімітрі Пайєт.

Футболісти "Бордо" виставили стінку перед виконанням штрафного удара. Проте виконання стандарту було відкладене через те, що один із гравців упав.

До гравця підійшли його партнери по команді, після чого вони почали раптово сигналізувати арбітру та медикам, що йому потрібна допомога.

Калу "Бордо"AP

Партнери Калу по команді почали перевертати його на бік, після чого на полі оперативно з'явилися медики, які почали надавати йому медичну допомогу.

Футболісти оточили Калу у той момент, як йому почали надавати допомогу. Після цього він підвівся на ноги, тримаючи холодний пакет біля своєї потилиці.

Калу на деякий час повернувся на поле і навіть хотів продовжити поєдинок. Проте тренерський штаб замінив його на 14-й хвилині.

Що відомо про стан футболіста?

Партнери Калу по "Бордо" повідомили, що він почуває себе досить добре. Автор одного із забитих м'ячів у матчі проти "Марселя" Ремі Уден зазначив, що у футболіста було звичайне запаморочення, але над його станом продовжать спостереження.

"Лікар сказав, що це було звичайне запамарочення. Він пройде ще кілька тестів, і ми знатимемо у понеділок, що з ним насправді трапилося. Ми трохи заспокоїлися, хоча й досі перебуваємо у шоці", - цитує слова гравця "Бордо" ESPN.

Уден звернув увагу на інцидент, що відбувся під час чемпіонату Європи, коли через зупинку серця свідомість втратив півзахисник збірної Данії Крістіан Еріксен.

"Ми одразу ж подумали про те, що трапилося з [Еріксеном], уся команда, кожен були дуже налякані. Дуже раді за Калу, усе в порядку, і це найголовніше.

Це не уперше Калу втрачає свідомість на полі. У 2019 році, перебуваючи у таборі збірної Нігерії, футболіст втратив свідомість на тренуванні перед поєдинком Кубка африканських націй.

• Самюель Калу проводить четвертий сезон у складі "Бордо". У розіграші чемпіонату 2021/22 він виходив в обох матчах з перших хвилин.
  • Матч між "Марселем" та "Бордо" закінчився з рахунком 2:2. Жирондинці програвали 0:2 за підсумками першого тайму, але у другому відіграли два м'ячі.
  • "Бордо" після двох турів має 1 очко, посідаючи 16-е місце. Наступний матч жирондинці проведуть проти "Анже" 22 серпня.
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортУсик - ДжошуаФормула-1ХокейЛегка атлетика