У четвертому турі УПЛ "Олександрія" та ПФК "Львів" зіграли внічию

У четвертому турі УПЛ "Олександрія" та ПФК "Львів" зіграли внічию upl.ua

Матч 4-го туру чемпіонату України з футболу між ПФК "Львів" та командою з Кіровоградщини "Олександрія" завершився внічию. Гра на стадіоні "Арена Львів" завершилась із рахунком 1:1. Про це повідомили у пресслужбі УПЛ.

Матч на стадіоні у Львові стартував о 19:30. Рахунок у грі відкрили підопічні Анатолія Безсмертного на додаткових хвилинах першого тайму. М'яч зі штрафного майданчика у сітку воріт спрямував нападник ПФК "Львів" Ренан де Олівейра.

Проте вже на 53 хвилині "Олександрії" вдалося відігратися. М'яч у ворота ПФК "Львів" забив Клаудіо Спінеллі. До кінця гри команди не відзначилися голами. Матч завершися із рахунком 1:1.

У наступному турі ПФК "Львів" зіграє з командою із Кіровоградщини "Інгулець". А "Олександрія" зустрінеться із футбольним клубом із Київщини "Колосом".

• Прем’єр-ліга– це перша за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2021–2022 команди, які посядуть перші два місця зіграють наступний сезон у Лізі Чемпіонів, а ті, які посядуть останні чотири місця можуть перейти до Першої Ліги.
  • У попередньому матчі ПФК "Львів зіграли внічию із командою із Донецька "Олімпік".
  • "Олександрія" здобула перемогу над "Шахтарем". Матч завершився із рахунком 2:1 на користь перших.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону